آخرین اخبار

سیر سالمندی در میان جویندگان کار نیز دیده می شود /تمامی ظرفیت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی برای تامین مسکن کارگران فراهم است
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تمامی ظرفیت های اداره کل برای تامین مسکن کارگران فراهم است همزمان با هفته تامین اجتماعی و بهزیستی در دیدار جمعی از مدیران مجموعه دستگاههای تابعه وزارت در استان با اعضای هیات مدیره و بازرسان کانون کارگران بازنشسته با بیان اینکه بیش از 53 درصد جمعیت استان از خدمات تآمین اجتماعی بهره مند هستند گفت: با احتساب سایر صندوق بیمه ای تحت پوشش وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بیش از 63 درصد جمعیت در سطح کشور از خدمات این صندوق ها از جمله بهزیستی ، بیمه روستایی بهره می برند.
۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۸:۴۳
برخورداری از سرمایه های اجتماعی با توسعه راهبردی محلات امکان پذیر است
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: برخورداری ازسرمایه های اجتماعی با توسعه ی راهبردی محلات امکان پذیر است.
۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۸:۳۸
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۷
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳

 

مقام معظم رهبری

ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

سامد

مجلس شورای اسلامی

لینک کارافرینی

- ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها

 

نقشه ایران


فیش حقوقی کارکنان

اتوماسیون اداری

 

مشخصات:

محمدرضاآسمانی باویل

شماره تلفن همراه:              09143075545 

شماره تلفن تماس اداری:   3 - 04134447050  (داخلی  1136)

 

کاربر گرامی!
به سیستم پشتیبانی مشتریان خوش آمدید. هر سوال یا مشکلی که در ارتباط با خدمات ما دارید، می توانید از طریق این سیستم مطرح کرده و آنها را پی گیری کنید.

۸ نفر
۶۰,۵۹۵,۳۰۶ نفر
۱۲,۸۵۲ نفر
۳۶,۰۹۵ نفر
۲۷ فروردین ۱۳۹۹
۱۴۲,۸۷۸ نفر

کانال های ارتباطی

 سروشپیام رسان داخلی سروش  سخت و زیان آور  سامانه کارورزیسامانه کارورزی  مجوز مشاغل خانگی  لینک حقوق شهروندیحقوق شهروندی سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاریسامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری 
صفحه اینستاگرام