اخبار

دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بازنشستگان آذربایجان شرقی به کار خود پایان داد

دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بازنشستگان آذربایجان شرقی به کار خود پایان داد
مدیر صندوق بازنشستگی آذربایجان‌شرقی از برگزاری دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بازنشستگان استان خبر داد و گفت: نفرات برتر این مسابفات به رقابت های کشوری معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، بهروز قاسمی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری دومین جشنواره فرهنگی ورزشی بازنشستگان استان اظهار کرد: نخستین دوره این رقابت ها در اردیبهشت ماه امسال برگزار شد که دومین دوره از این رقابت ها از هشتم بهمن ماه به مدت دو روز آغاز شد و با معرفی نفرات برگزیده به کار خود اتمام داد.

وی افزود: این رقابت ها با حضور بیش از 222 نفر شرکت کننده در پنج رشته شطرنج، تیراندازی، تنیس روی میز، دارت و شنا (کرال و قورباغه) در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که نفرات اول این رقابت ها به مسابقات کشوری معرفی شدند.

در مسابقات  شطرنج که در دو گروه آقایان و بانوان در پنج دور به روش سوئیسی برگزار شد، در بخش آقایان، حسین رحمانی بازنشسته آموزش و پرورش از شهرستان هریس و در بخش بانوان رضوان چاوشی به مقام نخست دست یافتند.

 در شنای مردان در ماده کرال سینه زیر 65 سال ابراهیم عبداله نژاد، در شنای مردان در ماده کرال سینه بالای 65 سال غلامرضا شهریاری، در شنای مردان ماده قورباغه زیر 65 سال رشید مریخی و در شنای مردان ماده قورباغه بالای 65 سال آقایان توفیق یوسف زاده به مقام قهرمانی دست یافتند.

در رشته تیراندازی با تفنگ بادی نیز در بخش آقایان جلیل شیرمحمدزاده ملکی و در بخش بانوان فرح پیمانی به مقام نخست دست یافتند.

۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید