اخبار

برگزاری سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

برگزاری سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

سومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با حضور معاون توسعه مدیریت و رئیس گروه نوسازی سازمان مدیریت برنامه ریزی استان در محل اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد. در این نشست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تقدیر از اقدامات صورت گرفته رهنمودهای ارائه شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را در اثربخشی فعالیتها و نیز توسعه، پیشرفت و شتاب دهی در ارائه خدمات اثربخش توصیف نمود. میراحد حسینی کیفیت خدمات در چارچوب وظایف و ماموریت های محوله را در ارائه خدمات از اولویت های مهم عنوان نموده، وجود امکانات و بهسازی و جایگزینی سیستم های روز با ابرازهای قدیمی را از ضروریات دانست و ارائه خدمات بهتر را نیازمند به امکانات جدید و بهره مندی از سیستم های خدمت رسانی روز عنوان کرد.

در ادامه این نشست معاون توسعه مدیریت سازمان مدیریت برنامه ریزی استان با تقدیر از امکانات خوب به عمل آمده و مستندات ارائه شده توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اصلاح و تحول اداری را یکی از رویکردهای مهم این سازمان برشمرد و با ارائه شاخصهای ارزیابی در حوزه های حقوق شهروندی، بهبود فضای کسب و کار و میز خدمت موفقیت در هریک از شاخصها را نیازمند به برنامه ریزی مدون در استان و شهرستانها دانست. فتح زاده افزود: سازمانها روند تغییر را پیدا کرده اند، که نتیجه آن از سال 72 ارتقاء قابل توجهی پیدا کرده است. وی یکی از آسیب های موجود در دستگاههای اجرایی را هزینه های زاید توسط دستگاهها عنوان نمود و با ارائه مباحث تئوری پیرامون ارتقاء سازمانی لازمه تحقق این امر را در مدیریت مبتنی بر خلاقیت، مدیریت هزینه، مدیریت ارتقاء سود (ارزش افزوده)، مدیریت تقویت سرمایه و اعتماد اجتماعی را از مهمترین مباحث در توسعه مدیریت سازمانی عنوان کرد.

در ادامه این نشست رئیس گروه نوسازی واداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با ابراز خرسندی از تلاشهای خوب صورت گرفته در ارائه خدمات و مستندات ارائه شده افزود: امسال تعامل و مستندات قابل توجهی به نسبت سالهای گذشته از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی ارائه گردیده که این نشان از انگیزه و علاقه وافر و هدایتهای مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی که فوق العاده در اثربخشی سازمان تاثیرگذار بوده است. خانم فریدی با ارائه مباحثی از کلیات ارزیابی عملکرد افزود: بهبود فضای کسب و کار یکی از آیتم های مهمی است که از امتیاز بالایی برخوردار است.

پیش از صحبتهای مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، ضمیران رئیس گروه فن آوری اطلاعات، بودجه و تحول با ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات صورت گرفته در ارتباط با مصوبات دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت به بیان نقطه نظرات و اقدامات و نیز بخشنامه های اخیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ساختارهای دستگاههای اجرائی و توسعه دولت الکترونیک، استانداردسازی و مدیریت سرمایه انسانی پرداخت.

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید