اخبار

گشایش نمایشگاه توانمندی وکارآفرینی درنگارخانه تفرجگاه عون بن علی تبریز

گشایش نمایشگاه توانمندی وکارآفرینی درنگارخانه تفرجگاه عون بن علی تبریز

به مناسبت هفته کارگر ، نمایشگاه توانمندی و کارآفرینی با محوریت مشاغل خانگی و رشته های هنری در نگارخانه تفرجگاه عون بن علی تبریز گشایش یافت .

صادق زاده دبیر اجرائی خانه کارگر آذربایجان شرقی در آیین افتتاحیه با بیان اینکه عدم خرید کالای ایرانی یعنی مرگ یک کارگر ایرانی، گفت : افتتاح این نمایشگاه در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر «حمایت از کالای ایرانی» است و شروع رویدا مهم تبریز 2018 فرصت خوبی است برپایی چنین نمایشگاه هایی که علاوه بر معرفی توانمندی صنعتگران و هنرمندان حوزه صنایع دستی استان و تبریز بخصوص کارگران زحمت کش به گردشگران عزیز به نوعی حمایت از  تولید ملی و اقتصاد خانوار است.

 محرم محمدزاده عضو شورای اسلامی شهر تبریز با مزیت شمردن پتانسیل های گردشگری عینالی برای عرضه و فروش محصولات بومی بیان داشت: با توسعه امکانات رفاهی و تفریحی در سال های اخیر تفرجگاه عینالی به قطب گردشگری و افتخار تبریز و استان تبدیل شده است و احداث نگارخانه در مجموعه عینالی فرصتی است برای برپایی نمایشگاه های مختلف در طول سال که از مدیریت و کارکنان تلاشگر سازمان در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی تقدیر و تشکر می نمایم.

 آجودان زاده عضو دیگر شورای اسلامی شهر در این آیین با ذکر این که شعار امسال مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی باید سرلوحه امورات مسئولین و مردم عزیزمان قرار گیرد، گفت: باید قدر داشته های خودمان را بدانیم و به موازات افزایش کیفیت کالاها و خدمات خود باید این باور را در نزد مشتریان و مصرف کنندگان محصولات ایجاد کنیم که محصولات از کیفیت لازم برخوردار بوده و به باکیفیت بودن محصولات باور داشته باشند. به امید روزی که بتوانیم کالاهای ایرانی را به برند معتبر جهت فروش در خارج از کشور تبدیل کنیم.

  

زارعت مدیر نمایشگاه توانمندی وکارآفرینی گفت : این نمایشگاه به منظور معرفی توانمندیهای اعضای خانه کارگر تبریز در 30 رشته عمدتا هنری و صنایع دستی و صنایع غذایی و در 45 غرفه برپاشده است.

 او افزود : این نمایشگاه به مدت 2 هفته ادامه داردو همه روزه از ساعت 16 تا 21 در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 8.30 تا 21  شب برای بازدید عموم دایر است.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید