اخبار

لازمه تحقق شعار “حمایت از کالای ایرانی” حمایت از کارگران و تولیدکنندگان است

لازمه تحقق شعار “حمایت از کالای ایرانی” حمایت از کارگران و تولیدکنندگان است

فرماندار شهرستان اهر بر لزوم فراهم‌سازی توسعه اشتغال و بهبود کسب و کار در شهرستان اهر تأکید کرد و گفت: لازمه تحقق شعار “حمایت از کالای ایرانی” حمایت از کارگران، کارآفرینان و تولیدکنندگان است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، محمودی در دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اهر با تبریک اعیاد شعبانیه و عید بزرگ نیمه شعبان با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی، شهرستان، شهر، بخش و روستا زحماتی که می‌کشند قابل‌تحسین و تقدیر است، اظهار داشت: با توجه به این‌که زحمات بسیاری از دستگاه‌های اجرایی و ادارات را شوراها متقبل می‌شوند و در این راستا لازم است تا از زحمات آنا قدردانی شود.

وی افزود: اگر به قانون اساسی، مردم‌سالاری و جمهوریت نظام جمهوری اسلامی ایران اعتقاد داریم حتماً باید به شوراها اهمیت و جایگاه دهیم به‌طوری که عمق جمهوریت نظام در بحث شوراها خلاصه می‌شود این در حالی است که شوراها منتخبان مردم و رابط بین دولت و مردم هستند.

فرماندار شهرستان اهر در ادامه با تبریک روز جهانی کار و کارگر گفت: کارگران چرخ‌دنده‌های اقتصاد و تولید کشور هستند ولی اگر معتقدیم باید در کشور تولید رونق یابد باید از کارگران حمایت کنیم.

محمودی، لازمه تحقق شعار ” حمایت از کالای ایرانی ” را حمایت از کارگران عنوان کرد و ادامه داد: همان‌طور که می‌دانیم شعار سال تنها با شعاردادن تحقق نمی‌یابد به‌طوری که کارگران، تولیدکنندگان و کارآفرینان از شاخص‌های اصلی حمایت از کالای ایرانی بوده و نیازمند حمایت هستند.

وی بر لزوم فراهم‌سازی توسعه اشتغال و بهبود کسب و کار در شهرستان اهر تأکید کرد و گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف شهرستان نیازمند بهبود فضای کسب و کار است و اگر این‌قدر تأکید می‌کنیم ادارات سختگیری نکنند و فضای لازم را مهیا کنند برای بهبود فضای کسب و کار است و طبیعتاً اگر زمینه‌ها و شرایط لازم فراهم شود می‌توانیم بگوییم دستگاه‌ها در تحقق شعار سال مؤثر بوده‌اند.

فرماندار شهرستان اهر بابیان اینکه طبق ارزیابی‌های عملکردی برخی از بانک‌های این شهرستان در انجام مأموریت موفق و برخی دیگر اصلاً همکاری نکردند، گفت: نتیجه ارزیابی عملکرد بانک‌ها را به بانک‌های عامل استانی ارجاع داده‌ایم که کدام عملکردی خوبی داشته‌اند و کدام‌یک از بانک‌ها همکاری نکرده‌اند که اگر لازم باشد اسامی بانک‌ها را نیز اعلام می‌کنیم.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید