اخبار

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس: حامیان دولت خواستار ترمیم تیم اقتصادی هستند

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس: حامیان دولت خواستار ترمیم تیم اقتصادی هستند

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس گفت: حامیان دولت خواستار ترمیم تیم اقتصادی هستند چراکه وضعیت فعلی اقتصادی کشور مطلوب نیست.

قلی الله قلی زاده در چهارمین اجلاس سراسری مدیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که به میزبانی شهرستان کلیبر برگزار شد با اشاره به اینکه اگر مردم بخواهند به عملکرد مسئولین کشور نمره دهند قطعاً نمره قبولی را نمی‌گیرند، اظهار داشت: متأسفانه همه‌کسانی که مسئولیت دارند اعم از دولتی و نمایندگان مجلس برای مردم توقع سازی کردند به توقع‌ها پاسخگو نبودیم.

وی افزود: تشخیص‌ها از نیازها و توقعات مردم خوب است ولی آن‌گونه که می‌بایست مسئولان از راهکاری برای کاهش و رفع مشکلات مردم استفاده باید می‌کردند اما از راهکارهای مناسبی استفاده نکرده‌اند.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس ادامه داد: اگر ما مسئولان منصف باشیم از عملکرد خودمان راضی نخواهیم بود در حالی که از عملکرد مسئولین حتی مردم نیز راضی نیستند لذا برای آن‌که بتوانیم مردم را راضی نگهداریم باید از شعارهایی که می‌دهیم پرهیز کنیم.

قلی زاده بر لزوم حفظ اتحاد و همدلی بین دستگاه‌های اجرایی، قضایی و ... در جهت حل و فصل مشکلات مردم تأکید کرد و گفت: متأسفانه آن اندازه‌ای که برخی از مسئولان و سیاسیون برای سرکوب و تخریب همدیگر فرصت دارند برای انجام امور مهم زمان صرف نمی‌کنند این نیز یکی از بلایای بزرگ کشور است.

وی بابیان این‌که تخریب‌ها و جناح‌بندی‌ها جزء هزینه‌تراشی برای کشور هیچ سودی نداشته است، گفت: با توجه به مشکلات متعددی که حال کشور با آن روبرو است بیشتر به حفظ اتحاد و همدلی بین قوای سه‌گانه و مسئولان نیاز داریم.

مردم باید اقدامات و عملکرد مسئولان را در جیب و سفره خود لمس کنند

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس ابراز داشت: اگر مسئولین واقعاً قصد خدمت گذاری دارند باید به‌گونه‌ای عمل کنند که مردم اقدامات و عملکرد مسئولین را در جیب و سفره خود لمس کنند.

قلی زاده با ابراز تأسف از اینکه دولتی‌ها خود اپوزیسیون دولت شده‌اند و از همه بیشتر به عملکرد دولت انتقاد دارند، گفت: انتقاد همیشه سازنده و باعث پیشرفت می‌شود اما شرایط طوری رقم خورده که هم مجلسی‌ها و هم مردم از عملکرد دولت انتقاد می‌کنند هرچند انتقاد خوب است ولی در کنار انتقادها ارائه راهکار نیز می‌تواند راهگشا باشد.

وی با تأکید بر اینکه هدف مسئولان خدمت بی‌منت برای مردم بوده ولی مسئله حل مشکلات نیست، تصریح کرد: همه مردم حتی مسئولان از مشکلات اقتصادی می‌گویند و سؤال اینجاست چه کسی باید به مشکلات اقتصادی کشور رسیدگی کند؟ قبول داریم حل مشکلات اقتصادی بر عهده دولت است اما رفع این دست از مشکلات به‌تنهایی از عهده دولت خارج است.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس با اشاره به‌ضرورت ترمیم تیم اقتصادی دولت، افزود: الان بسیاری از دولتی‌ها، حامیان دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این نتیجه رسیده‌اند که باید تیم اقتصادی ترمیم و تغییر کند در حالی که تیم فعلی اقتصادی دولت توان مقابله با مشکلات اقتصادی کشور را ندارند.

قلی زاده بیان کرد: دولتمردان بیش از آنچه که انتظار داریم از استفاده جوانان و نخبگان در بدنه دولت شعار می‌دهند ولی در استفاده از جوانان و نخبگانی که حتی در روستاها داریم بهره لازم را نمی‌برند در حالی که خوب شعار می‌دهند اما در عمل چیزی برای گفتن ندارند

۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید