اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرکت‌های سرمایه‌گذاری شستا تا پایان امسال واگذار می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرکت‌های سرمایه‌گذاری شستا تا پایان امسال واگذار می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واگذاری شرکت‌های سرمایه‌گذاری شستا تا پایان سال‌جاری خبر داد، گفت: تاکنون ۵۰ شرکت شستا واگذار شده و ۶۰ شرکت دیگر از شستا تا پایان امسال واگذار می‌شود.

 

علی ربیعی در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان هریس با اشاره به اینکه دولت موظف است تا بیشتر به متن اجتماعی جامعه وارد شود، اظهار داشت: اگر به تحولات جامعه در ماه‌های اخیر توجه کنیم می‌بینیم دشمنان سرمایه اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت را هدف قرار داده‌اند و نوعی شورش ذهنی در مردم ایجاد می‌کنند.

وی، افزود: اقدامات دشمنان در این برهه از زمان مردم را مقابل نظام و دولت قرار می‌دهد، با آن‌که مدام به ملت ایران توهین می‌کنند در کمال بی‌شرمی مدعی‌اند که دلسوز مردم هستند، این در حالی است که منافقین برای تحریم جمهوری اسلامی دست به دامان رئیس‌جمهور آمریکا شده‌اند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در تبلیغات رسانه‌ای برای اینکه خود را مدافع مردم جلوه دهد به ملت ایران می‌گوید من حامی شما هستم، کدام عقل سلیم قبول می‌کند کسی که مدعی مدافع حقوق ملت ماست هر روز تحریم‌های جدیدی علیه همین مردم اعمال می‌کند؟

ربیعی در ادامه سخنان خود خطاب به استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم تا به متن اجتماعی مردم ورود شود و هر مسئولی که در جمع مردم حضور می‌یابد و درد و دل آن‌ها گوش فرا می‌دهد یقیناً این اقدام کمتر از پروژه‌های عمرانی نیست البته نمی‌خواهیم بگوییم مشکل وجود ندارد ولی لازم است تا مسئولان خود را بیشتر وقف مردم کنند.

وی بابیان اینکه ادارات دولتی ضمن ارائه خدمات مطلوب به مردم سعی کنند در کنار انجام‌وظیفه به مردم مهر و محبت بورزند، تصریح کرد: بنده از اینکه به اکثر مناطق کشور سفر می‌کنم کسرشان نمی‌دانم لذا معتقدم باید مشکلات را از نزدیک لمس کرده و راهکاری برای حل آن ارائه کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واگذاری شرکت سرمایه‌گذاری شستا تا پایان سال‌جاری خبر داد، گفت: تاکنون 50 شرکت شستا واگذار شده و 60 شرکت دیگر از شستا تا پایان امسال واگذار می‌شود ولی اگر در هریس مسئولان بتوانند سرمایه‌گذاری جذب کنند به شرطی که مشمول به بنگاه‌داری دولت نباشد می‌توانیم به این سرمایه‌گذاران کمک کنیم.

۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید