اخبار

4 هزار کارآفرین در آذربایجان شرقی فعالیت دارد

4 هزار کارآفرین در آذربایجان شرقی فعالیت دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه 4 هزار کارآفرین محلی در این استان وجود دارد، گفت: همچنین 150 کارآفرین ملی نیز در این خطه مشغول فعالیت هستند.

میراحد حسینی در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه کارآفرینان در همه بخش‌ها حضوری فعال داشته و در لحظات سخت به داد کشور رسیده‌اند، اظهار داشت: امیدواریم بیشترین رشد کشور و استان در امر تقویت کارآفرینی باشد.

وی با اشاره به اینکه برای برپایی این جشنواره از سه ماه پیش اقدام کرده و نزدیک به ۲۰۰ نفر در سامانه ثبت‌نام کردند، گفت: با شاخص‌های ارائه شده از سوی هیات داوران و مسائلی از قبیل محیط زیست، ۷۵ نفر منتخب وجود داشت که از بین آنها ۱۴ کارآفرین نمونه استان برای این جشنواره انتخاب شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: تمام کارفرمایان و صاحبان تولید کارآفرین بوده ولی طبق چارچوب‌های تعیین شده فقط ۱۴ نفر انتخاب شدند.

حسینی با اشاره به تعداد کارآفرینان انتخاب شده گفت: ۳۶ نفر در بخش کشاورزی، ۳۶ نفر خدمات، ۳۶ نفر نیز در بخش صنعت تعیین شده بودند که از بین آنها 9 کارآفرین برتر و 5 کارآفرین شایسته تقدیر و یک کارآفرین برجسته ملی استانی انتخاب و معرفی شدند.

۸ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید