اخبار

تبریز میزبان مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور (انتخابی تیم ملی)

تبریز میزبان مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور (انتخابی تیم ملی)

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور انتخابی برای تیم ملی شهریور ماه به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگری آذربایجان شرقی در تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان، پرویز پناهی معاون مدیرکل و رئیس هیات ورزش کارگری استان با اعلام این خبر افزود: مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور انتخابی برای تیم ملی 17 لغایت 19 شهریور ماه امسال به میزبانی هیات ورزش کارگری استان در تبریز برگزار می گردد.

رئیس هیات ورزش کارگری استان افزود: ثبت نام تیم ها برای شرکت در این مسابقات براساس اعلام فدراسیون ورزش جمهوری اسلامی ایران تا 10 شهریورماه بوده و تیم های شرکت کننده آمادگی خود و نیز لیست نفرات شرکت کننده را در سامانه جامع ورزش کارگری که در نشانی اینترنتی www.worker-sport.ir معرفی گردیده اعلام خواهند کرد.

پناهی با اعلام آمادگی این استان برای میزبانی شایسته از این مسابقات اظهار داشت: جلسات هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری این مسابقات شروع شده و هماهنگی لازم با مجموعه ادارات و سازمانهای مربوطه جزء برنامه های این هیات می باشد که با اعلام فدراسیون اقدامات و برنامه های یاد شده بعمل خواهد آمد.

۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید