اخبار

خبرنگاران در انعکاس تلاشهای دولت و آگاهی بخشی به آحاد جامعه نقش بی بدیل دارند

خبرنگاران در انعکاس تلاشهای دولت و آگاهی بخشی به آحاد جامعه نقش بی بدیل دارند

همزمان با روز خبرنگار و پاسداشت این ایام، لوح تقدیر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به خبرنگاران بخش خبری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مستقر در روابط عمومی این اداره کل تقدیم گردید.

میراحد حسینی در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار با اشاره به نقش خبرنگاران در انعکاس عملکرد و فعالیتهای دولت و نیز آگاهی بخشی به آحاد جامعه نقشی بی بدیل خواند و از تلاشهای صورت گرفته، در برنامه ریزی و تدوین ماهنامه صدای واحد در راستای انعکاس عملکرد و فعالیت های مجموعه ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی قدردانی نمود.

متن لوح بدین شرح است:

             ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار  ؛

        ازاینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش نموده اید و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و  اسرار خصوصی و شئون انسانی که مطابق با قوانین ملی و بین المللی مربوط به حفظ حقوق شهرت با معیارهای اخلاقی است، اهتمام ورزیده اید؛ تشکر می نماید و به پاس صداقت و امانت و در کمال شرافت و فضیلت این لوح سپاس تقدیم حضورتان می گردد. از ایزد متعال  سلامتی، تندرستی و موفقیت جنابعالی در انجام وظایف و مسئولیت خطیرتان آرزومندم.

میراحدحسینی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  

استان آذربایجان شرقی

۱۸ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید