اخبار

سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدافرین معرفی شد

سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدافرین معرفی شد

با حضور فرمانداری خدافرین و رئیس گروه فناوری اطلاعات ارتباطات و تحول اداری اداره کل و با ابلاغ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی پیمان فروتن به عنوان سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خدافرین معرفی شد.

فرمانداری خدآفرین در دیدار با رئیس گروه فناوری اطلاعات ارتباطات و تحول اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایجاد اشتغال را از اولویت‌های اصلی دولت تدبیر و امید دانست و اظهار کرد: توانمندسازی بنگاههای اقتصادی، نظارت و حمایت از ایجاد فرصت‌های شغلی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های سرمایه گذاری و اشتغال شهرستان در راستای اجرایی شدن حمایت از کالای ایرانی باید مورد توجه ویژه مدیریت جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خدآفرین باشد.

در ادامه این نشست رئیس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ضمن معرفی پیمان فروتن بعنوان سرپرست نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان خداآفرین که با ابلاغ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان صورت گرفت. توسعه و توانمندسازی، نظارت بر تشکل‌های تعاونی به منظور افزایش سهم تعاون در اقتصاد شهرستان، تلاش در جهت توسعه تشکل‌های کارگری و کارفرمایی را از مهمترین ماموریت‌های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی دانست.

علی ضمیران همچنین توانمندسازی بنگاه‌های اقتصادی برنامه ریزی و نظارت برگسترش فرهنگ کار، کارآفرینی و تعاون را از مهمترین ماموریت‌های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خواند و افزود: این ماموریت‌ها با ایجاد هماهنگی و تعامل مثبت و سازنده با مدیران ارشد شهرستان و سایر دستگاه‌های اجرایی محقق می گردد.

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید