اخبار

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور در تبریز پایان یافت

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور در تبریز پایان یافت

 

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور با شرکت 26 تیم از 25 استان به میزبانی استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.

در روز فینال این دوره از مسابقات ورزشکاران تیم استان اصفهان با شرکت محسن سرآیند، محمدرضا تائدی پور، محسن رئیسی، علی خیری با مربیگری ساسان جلیل زاده موفق شدند با غلبه بر تیم خراسان رضوی به مقام اول این دوره از مسابقات نائل آمدند. همچنین در دیگر بازیهای فینال این دوره از مسابقات ورزشکاران تیم خراسان رضوی با شرکت علی محمودی، احمد حکیمی، مهدی احمدی، مصطفی میرسیدی با مربیگری عباس فروغی با غلبه بر حریفان خود به مقام دوم این مسابقات نائل آمدند و در دیگر بازیهای صورت گرفته در این دوره از مسابقات تیم استان مرکزی با شرکت محمد گل محمدی، میثم زنگنه، علیرضا مدرس و سیدمحمد جلال رستگار با مربیگری ابراهیم خلیلی به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.

در مجموع تیمی این دوره از مسابقات به ترتیب تیم استان اصفهان به مقام اول و استانهای خراسان رضوی، استان مرکزی و گلستان به ترتیب به مقامهای دوم تا چهارم نائل آمدند. در بازیهای انفرادی این دوره از مسابقات مصطفی میرسیدی از خراسان رضوی مقام اول، هادی صبحی از تهران به مقام دوم و محمدرضا تائدی پور از استان اصفهان و میثم زنگنه از استان مرکزی مشترکاً به مقام سوم دست یافتند.

همچنین محسن سرآیند، محمدرضا تائدی پور، محسن رئیسی و علی خیری با کسب امتیازات لازم توانستند جواز حضور در تیم ملی را کسب کنند. یادآوری می شود مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور با شرکت 26 تیم از 25 استان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه 18 و 19 شهریور ماه به مدت دو روز به میزبانی استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.


۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید