اخبار

هشتمین دوره از مسابقه استانی کشتی سنتی و محلی آشیرما در شهرستان آذرشهر برگزار شد

هشتمین دوره از مسابقه استانی کشتی سنتی و محلی آشیرما در شهرستان آذرشهر برگزار شد

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر از برگزاری هشتمین دوره از مسابقه استانی کشتی سنتی و محلی آشیرما در شهرستان آذرشهر خبر داد. محمد آقایی افزود: این مسابقه به مناسبت هفته دولت و عید سعید غدیر خم با مشارکت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر، اداره ورزش و جوانان شهرستان آذرشهر ، دهیاری و شورای اسلامی دهستان شیرامین ، هیئت کشتی شهرستان آذرشهر و سایر مسئولین در تاریخ 09/06/97 در دهستان شیرامین در کنار جشنواره دوشاب و انگور شیرامین برگزار گردید.

وی گفت: در این مسابقه نزدیک به 70 کشتی گیر از پنج شهرستان تبریز، مراغه، اسکو، مرند و آذرشهر در قالب هفت تیم در اوزان 65، 74، 84، 96، 100 و 100+ شرکت کرده بودند که در بخش انفرادی؛ ابراهیم واحدی(اسکو)، سیوان وجدی(آذرشهر)، محمد سازگار(مرند)، میثم سلیمی(تبریز)، جعفر سائلی و مصطفی قلی زاده(مراغه) بعنوان نفرات اوزان مختلف برنده میدان شدند که با اهداء مدال قهرمانی و لوح یادبود از ایشان تقدیر بعمل آمد.

در رتبه تیمی نیز تیم تبریز به مقام اول و تیم های اسکو و مراغه به ترتیب به مقامهای دوم و سوم نائل آمدند که با تقدیم یادبود از ایشان تجلیل به عمل آمد و کاپ اخلاق نیز به تیم آذرشهر تعلق گرفت.  

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید