اخبار

بازدید مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی از شرکت معدن طلای آندریان در خاروانا

بازدید مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی از شرکت معدن طلای آندریان در خاروانا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر به شهرستان جلفا از مجموعه توانمندیهای معدن طلای آندریان در شهرستان خاروانا از توابع شهرستان ورزقان بازدید کرد.

میراحد حسینی در بازدید از این مجموعه معدنی زرین داغ با اشاره به منابع و ظرفیت های بالای زمینی و زیرزمینی استان آذربایجان شرقی افزود: استان زرخیز آذربایجان شرقی همواره از وجود منابع غنی معدنی و نیز منابع انسانی توانمند برخوردار است و این امر استان آذربایجان شرقی را ممتاز و در جایگاه و رتبه بالایی در کشور قرار داده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  وجود مدیران توانمند در عرصه های مدیریت و کارآفرینان و تعاونگران را از برکات استان خواند و افزود:  بی شک تفکر مدیران، و در کنار آن تلاش مستمر و کوشش طاقت فرسای کارگران در عرصه های مختلف توانسته است اقتصاد منطقه را به اقتصادی پویا مبدل سازد و ما از توجه و اهتمام مدیران و کارآفرینان تلاشگر این مجموعه توانمند قدردانی می نمائیم.

یادآوری می گردد شرکت معدنی زرین داغ با نام معدن طلای آندریان از محدوده اکتشافی میوه رود سابق در استان آذربایجان شرقی در شمال شرق نقشه زمین شناسی در بخش خاروانا از شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی واقع شده است.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید