اخبار

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از مجتمع رفاهی هلیا پارک در تبریز بازدید کرد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از مجتمع رفاهی هلیا پارک در تبریز بازدید کرد
 

دراین بازدید که از بخشهای مختلف این مجموعه رفاهی صورت گرفت مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی از نزدیک در جریان توانمندیها و اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت این مجتمع قرار گرفت.

میراحد حسینی با ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در ایجاد یک مجموعه کامل رفاهی از تلاشهای صورت گرفته قدردانی کرد.

وی افزود ایجاد این مجموعه بزرگ رفاهی می تواند کمک شایانی برای توسعه امر صنعت گردشگری در استان داشته باشد و وجود چنین مجموعه ی وزین که حاصل کارآفرینی و  فکر و تلاش مستمر و طاقت فرسای مدیریت این مجموعه و مدیران و کارشناسان است قطعا نقش بسیار ارزشمندی در شناساندن تبریز به عنوان شهر فرهنگی تاریخی و پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی داشته است.

میراحد حسینی آمادگی این اداره کل را در توسعه کمی و کیفی این مجموعه رفاهی را اعلام کرد در ادامه این بازدید، مدیرعامل مجموعه رفاهی پارک هلیا با تقدیر از حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بیان معرفی و اهداف و راه اندازی این مجموعه پرداخته افزود:مجتمع فرهنگی ،ورزشی ،تجاری وگردشگری هلیا در راستای تامین زیر ساخت های جذب گردشگری در مهرماه سال ۸۹کلنگ زنی شده وهم اکنون فاز اول آن در حال ساخت می باشد .

اکبری افزود:این مجتمع با هدف ایجاد امکانات رفاهی وجذب گردشگران داخلی وخارجی نیز ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری شکل گرفته وقرار است با ارائه ی کلیه ی امکانات تفریحی ،اقامتی وخدماتی مانند سالنهای ورزشی ،استخر،تالاروسینما ،رستورانها وکافی شاپ مجموعه تجاری هتل پنج ستاره وسالنهای ماساژ درمانی با کیفیتی بالا در خدمت گردشگران باشد.

وی در بخش دیگری با اشاره به طرح توسعه این مجموعه رفاهی افزود این مجتمع فرهنگی ورزشی،تجاری و گردشگری از بخشهای مختلف شامل پارک آبی سرپوشیده با سالن های مجزا ویژه بانوان و آقایان کلنگ زنی شده و در حال ساخت است. مساحت پارک آبی سرپوشیده آقایان ۱۰۰۰۰متر مربع و پارک آبی سرپوشیده خانم ها ۵۰۰۰ متر مربع می باشد.همچنین هتل ۵ ستاره مجتمع گردشگری و رفاهی هلیا به مساحت ۱۲۰۰۰متر مربع و لابی هتل به مساحت ۴۷۰۰ متر مربع کلنگ زنی شده و در حال ساخت است.

اکبری ادامه داد تالار و رستوران سنتی هلیا به مساحت ۱۰۰۰متر مربع افتتاح و آماده به مشتریان خدمات ارائه می نماید.

یادآوری می گردد این مجتمع فرهنگی ورزشی،تجاری و گردشگری در کیلومتر 5 جاده تبریز-تهران واقع شده و با موقیعت مکانی مناسب خودآماده ارائه خدمات به مسافران می باشد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید