اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از مجموعه کمپرسور سازی تبریز بازدید کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از مجموعه کمپرسور سازی تبریز بازدید کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در ادامه بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی استان با حضور در شرکت کمپرسور سازی تبریز از نزدیک در جریان روند تولید و مشکلات این شرکت قرار گرفت.

میراحد حسینی در بازدید از بخشهای مختلف شرکت کمپرسور سازی تبریز با اشاره به قدمت و سابقه فعالیت این شرکت، نام و برند این شرکت را یک برند معروف و تولیدات این شرکت را منحصر با قابلیت های بالای فنی و دانش علمی عنوان کرد و افزود: شرکت کمپرسور سازی تبریز همواره از شهرت و جایگاه بالایی در صنعت تولید کمپرسورهای معدنی دنیا قرار دارد.

وی افزود؛ کیفیت و استاندارهای بالای ملی و بین المللی محصولات کمپرسور سازی تبریز ضمن کسب اعتماد و رضایت مشتریان همواره مشتریان زیادی را برای خرید از محصولات این شرکت پر آوازه جلب کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، دغدغه اصلی را مشکلات پیش روی این شرکت و بدهی و معوقات صورت گرفته عنوان کرد و اظهار داشت: راهکارها و ایده های مختلفی برای برون رفت از مشکلات پیش رو تبیین شده است که لازم است با اتخاذ تدابیر لازم چرخه های تولید این شرکت به جریان افتاده و بتواند ضمن رفع موانع و مشکلات پیش رو، زمینه های اشتغال و توسعه را فراهم گردد و این شرکت به جایگاه واقعی خود در صنعت کمپرسور سازی برسد.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید