اخبار

با رای اعتماد مجلس محمد شریعتمداری، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

با رای اعتماد مجلس محمد شریعتمداری، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به محمد شریعتمداری رای اعتماد دادند در جلسه پیش ازظهر شنبه 5 آبانماه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی رای دادند.

محمد شریعتمداری با حضور در جلسه کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت کار مهمترین مرکز اجتماعی و اقتصادی است.

وی ادامه داد این وزارت خانه علاوه بر اینکه اجتماعی ترین وزارتخانه کشور به شمار می رود مهمترین مرکز اقتصادی نیز است و اگر به طور کارآمد عمل نکند به طور قطع و یقین نتیجه آن محکومیت به توزیع فقر در بخش زیادی از جامعه است.

وزیر منتخب مجلس با اشاره به بخشهای مهم این وزارتخانه پیرامون صندوق بازنشستگی و رفاهی، مسولیت عدالت اجتماعی، تاکید بر نقش تعاون به عنوان بخشی از نظام اقتصادی، بیمه های تامین اجتماعی و ارج نهادن به حق و حقوق مردم و اشتغال، بهره مندی از جوانان دانشمند در پست های مدیریتی و ضرورت استفاده از مدیران شایسته، تاکید بر اصل سه جانبه گرایی مورد تاکید محمد شریعتمداری بود.

محمد شریعتمداری پس از ابراز نظر نمایندگان موافق و مخالف با کسب 196 رای موافق و 63 رای مخالف و 5 رای ممتنه به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شد.

۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید