اخبار

آغاز ثبت نام سی امین جشنواره امتنان از کارگران گروه های کار و واحد های نمونه آذربایجان شرقی

آغاز ثبت نام سی امین جشنواره امتنان از کارگران گروه های کار و واحد های نمونه آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام سی امین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی ، میر احد حسینی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره اظهار داشت: این جشنواره در راستای شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین اشاعه فرهنگ استفاده از فکر جمعی در میان کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان برگزار می شود .

حسینی با اعلام زمان ثبت نام در این جشنواره افزود:‌ متقاضیان شرکت در این جشنواره می توانند از پنجم آبان ماه جاری لغایت پنجم آذرماه سالجاری با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام از طریق این سامانه اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینکه پس از بررسی و داوری و مشخص شدن منتخبین استانی رزومه کاری و پروسه فعالیت آنان برای رقابت در سطح ملی به وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی ارسال می شود

 حسینی با اشاره به ضرورت تکمیل فرم ها و ارائه مدارک و مستندات مربوطه از متقاضیان خواست به کلیه سوالات مندرج در پرسشنامه ها با نهایت دقت پاسخ و مستندات مورد نظر را در سامانه بارگذاری نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در پایان خاطرنشان کرد: جشنواره امتنان هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه های کاری و واحد های نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.
۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید