اخبار

دکتر معصومه آقاپور عضو هئیت رئیسه کمیسیون اقتصادی و ناظر شورای اقتصادی مجلس: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی محل امنی برای مدیران، تولیدکنندگان و کارگران است

دکتر معصومه آقاپور عضو هئیت رئیسه کمیسیون اقتصادی و ناظر شورای اقتصادی مجلس: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی محل امنی برای مدیران، تولیدکنندگان و کارگران است

عضو هئیت رئیسه کمیسیون اقتصادی و ناظر شورای اسلامی اقتصادی مجلس با بیان نقش و جایگاه بالای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایجاد محیطی امن برای توسعه ی سرمایه گذاری و اشتغال گفت؛ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی محل امن برای مدیران، تولیدکنندگان و کارگران است.

دکتر معصومه آقاپور با اشاره به اینکه این اداره کل خانه دوم تمامی تلاشگران در عرصه تولید و اشتغال می باشد اظهار داشت؛ امنیت و ثبات در واحد های تولیدی و صنعتی مرهون تلاشهای بی وقفه ی مدیریت و کارکنان این اداره کل در عرصه ی خدمت رسانی است.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیتهای مشاغل خانگی و اشتغال روستایی هم پوشانی این دو را در جهت ایجاد اشتغال پایدار در روستاها و نیز افزایش سطح معیشتی مردم بسیار با اهمیت توصیف کرد و افزود: در این میان لازم است تمامی دستگاهها نقش خود را در این راستا ایفا نمایند.

وی بر ضرورت ارائه پیشنهادات از سوی دستگاههای عضو این وزارتخانه در استان تاکید نموده و گفت؛ نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل خود را در جهت انعکاس این پیشنهادات به منظور توسعه ی استان را دارند.

وی در بخش دیگری با اشاره به پروژه ی مجموعه فرهنگی ورزشی وایقان در شهرستان شبستر بر اختصاص بودجه ی به منظور اجرای این پروژه در شهرستان وایقان تاکید کرد‌.

میر احد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار از اهتمام و توجه جدی نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی علی الخصوص دکتر معصومه آقاپور نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی از تلاشهای ایشان قدردانی و از حمایت های بی دریغ نمایندگان محترم مجلس در خانه ملت که به محمد شریعتمداری جهت عهده داری مسئولیت خطیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رای اعتماد دادند تشکر و قدردانی کرد.

۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید