اخبار

بیانیه مشترک شورای هماهنگی ادارات، سازمانها و شرکتهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی: یوا.. سیزدهم آبان تجلی حقیقی و حماسه ی ماندگار ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی است

بیانیه مشترک شورای هماهنگی ادارات، سازمانها و شرکتهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی: یوا.. سیزدهم آبان تجلی حقیقی و حماسه ی ماندگار ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی ا

شورای هماهنگی ادارات و سازمانهابی تابعه وزارت در آذربایجان شرقی با صدور بیانه ی ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان و گرامیداشت شهدای گرانقدر یوم الله 13 آبان از مردم همیشه در صحنۀ و تمام اقشار مردم عاشورایی ایران و مدیران، کارکنان، کارگران، کارفرمایان واحدهای تولیدی و صنعتی استان ونمایندگان تعاونگران دعوت کرد، تا با حضور وحدت‌بخش، انقلابی، گسترده و حماسی خود در «تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان»، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی ، بر مواضع اصولی خود  و آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی مجدد زنند.

یوم الله سیزدهم آبان تجلی حقیقی، مولود عینی و حماسه ی ماندگار ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

 شعار «مـرگ بـر امریـکا» ، «مـرگ بـر انگلیـس» ، «مـرگ بر صهیونیسـم و اسـرائیل» و «مرگ بر استکبار» امروز ملت عاشورایی ایران، ترجمان همان شعار «هیهات منا الذله» اباعبدالله الحسین(ع) و لبیک به  ندای جـاودان «هـل مـن نـاصـر ینـصـرنـی» امـام حسـین(ع) در ظـهر عـاشـوراست .

به درستی، رمز آزادگی و عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران، استکبارستیزی و مقابله با ظلم سلطه‌گران عالم است و وجه اشتراک عاشورای حسینی و سه واقعۀ مهم یوم الله 13 آبان، همان «روح  مبارزه  با ظلم و ظالم و استکبار» است.

مـراسـم  تـظاهـرات ضـد اســتـکبـاری یـوم الله 13 آبـان صـبح روز یـک شـنبـه همزمان با سـراسـر کشـور و در تبریز به صـورت ویـژه از سـاعـت 10 صـبح، در محل میدان ساعت تبریز برگزار می‌شود.

ضمن دعوت از مردم غیور و انقلابی استان از عموم مدیران، کارکنان مجموعه ی ادارات و سازمانها و نیز نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعاونگران استان درخواست  می نمائیم، با حضور عاشورایی، حماسی و انقلابی خود در ویـژه مـراسـم تظاهرات روز ملـی مبـارزه با اسـتکبار جـهانی، یوم‌الله سـیزدهم آبان و سـردادن  شـعار  همیشـگی خـود، یعنـی، «مرگ بر امریکا  و مرگ بر اسرائیل»،  فریاد رسای « هیـهـات منـا الـذلـه »  حسـینی را   بـار  دیـگر  به گـوش وجدان‌های آگاه و حقیقت طلب جهان برسانند.

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید