اخبار

فینال مسابقات انتخابی فوتسال کارگران استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد

فینال مسابقات انتخابی فوتسال کارگران استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد

مسابقات فوتسال انتخابی برای شرکت در مسابقات قهرمانی فوتسال کارگران کشور در تبریز پایان یافت.

معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیر مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران استان با اعلام این خبر افزود: مسابقات انتخابی فوتسال کارگران استان به مناسبت هفته دفاع مقدس و هفته تربیت بدنی با شرکت ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی برگزار شد.

پرویز پناهی افزود؛ در گروه یک این مسابقات تیمهای ایران خودرو تبریز، داروسازی زهراوی_ داروسازی دانا، ماشین سازی تبریز و شرکت پگاه تبریز شرکت داشتند و در گروه دو این دوره از مسابقات تیمهای هواپیمایی آتا،داروسازی شهید قاضی، شرکت مخابرات، پلیمر کیسه تبریز و کارگران مرند شرکت داشتند که تیم ها پس از انجام ۲۰ بازی به ترتیب تیمهای هواپیمایی آتا، داروسازی شهید قاضی دیدار رده بندی این دوره از مسابقات را برگزار کردند. همچنین در دیدار نهایی بین تیم های داروسازی دانا و شرکت پگاه تبریز برگزار گردید.

رئیس هیات ورزشی کارگران استان تصریح کرد تیم ها پس از برگزاری این بازی ها به ترتیب تیمهای داروسازی دانا به مقام اول، تیم پگاه تبریز به مقام دوم و دو تیم هواپیمایی آتا به مقام سوم این دوره از مسابقات نائل آمدند در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که مدیرعامل شرکت داروسازی دانا و مدیران منابع انسانی شرکتها و ورزشکاران و ورزشی دوستان حضور داشتند با معرفی تیم های برتر و اهداء جوایز به تیم های منتخب این دوره از مسابقات پایان یافت.

پناهی در خاتمه از توجه و اهتمام جدی مدیران به امر ورزش و شور و نشاط و شادابی در جامعه کار و تولید از ایشان قدردانی کرد.

۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید