اخبار

موانع و راهکارهای توسعه خدمات تعاونی مسکن کارکنان دولت شهرستان جلفا مورد بررسی قرار گرفت

موانع و راهکارهای توسعه خدمات تعاونی مسکن کارکنان دولت شهرستان جلفا مورد بررسی قرار گرفت

موانع و راهکارهای توسعه خدمات تعاونی مسکن کارکنان دولت شهرستان جلفا مورد بررسی قرار گرفت.

نشست رسیدگی به مشکلات و موانع تعاونی مسکن کارکنان جلفا با حضور نمایندگانی از شهرداری و شورای شهر جلفا، مسئول املاک منطقه آزاد تجاری ارس به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی در محل این اداره کل برگزار شد.

میر احد حسینی با اشاره به قابلیت های بالای منطقه آزاد ارس افزود: با مساعدت و همراهی منطقه آزاد ارس خدمات ارزنده ای را می توان به جامعه هدف ارائه کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی افزود: نقش تعاونی مسکن کارکنان دولت شهرستان جلفا با توجه به موقعیت ممتاز منطقه می تواند اثربخش و موجبات رضایتمند کارکنان دولت در تامین مسکن آنان را فراهم نماید.

وی وجود برخی مشکلات را ناشی از عدم تعامل و توجه به خواسته های قانونی دانست و بر همکاری هر چه بیشتر مسئولین امر در شهرستان به ویژه مدیریت منطقه آزاد ارس تاکید کرد.

حسینی تصریح کرد برای توسعه شهرستان با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های واحدهای تولیدی و صنعتی نیازمند همکاری هر چه بیشتر بخش تعاون برای توسعه منطقه هستیم.

وی بر لزوم همکاری شهرداری منطقه تاکید و خاطر نشان کرد؛ انتظار داریم با توجه به لزوم اجرای طرحهای توسعه ی شهرستان، شهرداری تمهیدات و اقدامات لازم را نسبت به اختصاص زمینهای جایگزین برای ایجاد تاسیسات مسکونی برای کارکنان را فراهم کند.

میر احد حسینی با اشاره به برخی مشکلات و موانع پیش روی برنامه های تعاونی مسکن کارکنان از نمایندگان حاضر در این نشست خواست همکاری لازم را با این تعاونی معمول نمایند و بخش تعاون هم همکاری های لازم را در جهت پیشرفت و توسعه منطقه را با مسئولین امر معمول نماید تا شاهد شکوفایی هر چه بهتر و بیشتر منطقه آزاد اقتصادی ارس باشیم.
۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید