اخبار

نماینده جدید کارفرمایان جهت شرکت در کمیته تعیین صلاحیت ایمنی پیمانکاران معرفی شد

نماینده جدید کارفرمایان جهت شرکت در کمیته تعیین صلاحیت ایمنی پیمانکاران معرفی شد

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از معرفی نماینده کارفرمایان جهت شرکت در کمیته تعیین صلاحیت ایمنی پیمانکاران را خبر داد.

حسین فتحی گفت: در اجرای دستورالعمل ایمنی امور پیمانکاری مصوب 21/7/97 شورای عالی حفاظت فنی نوروز راسخ فر بعنوان نماینده کارفرمایان به کمیته تعیین صلاحیت ایمنی پیمانکاران معرفی و از تلاشهای ارزنده و اثربخش مهندس منصور فر تقدیر و تشکر بعمل آمد و مهندس مهران سیدی بعنوان دبیر کمیته و مهندس حمید نوجوان رئیس انجمن صنفی بعنوان نماینده کارفرمایان در کمیته تجدید نظر تعیین و معرفی شدند.

رئیس کمیته بدوی تشخیص صلاحیت امور ایمنی پیمانکاران بیان کرد در هرپروژه عمرانی و پیمانکاری مخاطرات ایمنی وجود دارد که در صورت عدم رفع آن مغایرت ها، احتمال بروز حادثه بسیار زیاد خواهد بود لذا بمنظور صیانت از منابع انسانی و کاهش حوادث ناشی ازکار، تشخیص صلاحیت ایمنی پیمانکاران برای شرکت در مناقصات حائز اهمیت است. چرا که افزایش و تعداد و حجم کار، سرعت گرفتن فعالیت ها و پیشرفت تکنولوژی، حوادث ناشی از کار را نیز افزایش می دهد در این خصوص در راستای مواد13،85 و 91 قانون کار و آین نامه امور پیمانکاری تدوین شده است. با نگاه مدیریت پیشگیرانه و الزامات ایمنی می توان به اهداف پیش بینی شده نائل شد.

۶ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید