اخبار

تبریز قهرمان مسابقات دو صحرا نوردی کارگران کشور شد

تبریز قهرمان مسابقات دو صحرا نوردی کارگران کشور شد

مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی کارگران کشور و انتخابی تیم ملی با قهرمانی تیم آذربایجان شرقی به پایان رسید.

رئیس هیات ورزش کارگری استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود: این مسابقات که به همت فدارسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران به میزبانی هیات ورزش کارگری استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد 45 ورزشکار در قالب 13 تیم از استانهای سراسر کشور در دو رده سنی زیر 40 سال و بالای 40 سال بصورت انفرادی و تیمی شرکت کردند.

پرویز پناهی ادامه داد: مسابقه دو صحرانوردی، ورزشکاران در یک هوای برفی با طی مسیر از محل برگزاری این مسابقات شرکت بنیان دیزل تا پارک صنعتی قراملک و بالعکس به طول 8 کیلومتر با هم به رقابت پرداختند که پس از یک رقابت نفس گیر و پایاپای در بخش انفرادی و زیر 40 سال به ترتیب محمد فرجی از خراسان رضوی مقام اول، رحیم دیبائی از تبریز دوم و یاسین رجبی از استان مرکزی به مقام سوم این مسابقات نائل آمدند همچنین در بخش انفرادی و در رده سنی بالای 40 سال محمد بدیعی از خراسان رضوی به مقام اول این مسابقات دست یافت و داود حسین زادگان از تهران و جلیل شاهمیر از تبریز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

رئیس هیات ورزش کارگری استان آذربایجان شرقی همچنین با اعلام نتایج تیم های برتر این مسابقات گفت: در بخش تیمی این دوره از مسابقات که با شرکت ورزشکارانی از سراسر کشور برگزار شد تیم استان بوشهر با کسب 43 امتیاز به مقام سوم تیمی دست یافت و تیم استان خراسان رضوی با کسب 41 امتیاز به مقام دوم رسید و تیم تبریز با کسب 23 امتیاز به مقام قهرمانی این مسابقات نائل آمد.

تیم آذربایجان شرقی در قالب دو تیم کولاک شرق و بنیان دیزل در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود که تیم بنیان دیزل توانست فاتح این دوره از مسابقات صحرانوردی قهرمانی کارگران کشور شود. برندگان این دوره از مسابقات که بالاترین رکورد را در این مسابقات ثبت کردند به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد تا پس از گذراندن اردوی تیم ملی به مسابقات جهانی کارگران اسپانیا اعزام خواهند شد.

در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور میراحد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایندگانی از فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران و اداره کل ورزش و تفریحات سالم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل شرکت بنیان دیزل و جمعی از مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی حضور داشتند با اهداء مدال و کاپ این مسابقات به برندگان اهداء شد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید