اخبار

دیدار چهره به چهره مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با مردم شریف استان

دیدار چهره به چهره مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با مردم شریف استان

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با مردم دیدار و گفتگو و به درخواست آنان رسیدگی کرد.

ملاقات عمومی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مردم استان آذربایجان شرقی در محل این اداره کل برگزار شد. 

میراحد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اعلام این خبر افزود: دیدار با مردم و رسیدگی و حل و فصل مشکلات مراجعین که جهت دریافت خدمت به بخشهای مختلف این اداره کل مراجعه می کنند در موضوعات مختلف دیدار و به خواسته های آنان رسیدگی و راهنمایی های لازم به عمل می آید. 

حسینی افزود: براساس برنامه زمانبندی دیدارها و ملاقات با عموم مردم ضمن دیدارهای روزانه رسیدگی به درخواستهای هر هفته روزهای دوشنبه و جلسات ملاقات حضوری توسط اینجانب و معاونین در حوزه های اشتغال، روابط کار و بخش تعاون صورت می گیرد. وی تصریح کرد تشکیل جلسات و دیدار با تشکلات کارگری و کارفرمایی و تعاونی ها نیز حسب درخواست این تشکل ها به صورت موردی و با دعوت از مسئولین و نمایندگان تشکلها و اتحادیه ها و شرکای اجتماعی بعمل می آید که این جلسات خیرات و برکات زیادی را بهمراه داشته است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با تاکید بر ضرورت حل مشکلات مردم علی الخصوص کارگران و رفع موانع پیش روی کارفرمایان تاکید کرد و با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود همراهی مردم و ارتقاء سطح تاب آوری اقتصادی کشور و مقابله با تحریم های ظالمانه را بی بدیل خواند.

حسینی مردم را ولی نعمت و مسئولین را خادمین مردم خواند و با بیان نقش مردم در دستیابی به موفقیت های ملی و بین المللی گفت باید مشکلات مردم در لایه های مختلف مورد رد بررسی قرار گیرد.

حسینی در بخش دیگری از ارائه خدمات حضوری و الکترونیکی در محل میز خدمت اشاره نموده افزود معاونین و کارشناسان در بخشهای مختلف با استقرار در محل میز خدمت راهنمایی ها و اقدامات لازم را به مراجعینی ارائه می نمایند همچنین به صورت الکترونیکی هم امکان ارائه خدمات به صورت غیر حضوری فراهم شده است.
۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸
ر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید