اخبار

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی: راه گذر از تحریم‌ها احترام گذاشتن به کارگران و افراد خلاق است

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی: راه گذر از تحریم‌ها احترام گذاشتن به کارگران و افراد خلاق است

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که کلید توسعه ما و راه گذر از تحریم‌ها احترام گذاشتن به کارگران و افراد خلاق است، خاطرنشان کرد: باید بدانیم که بدون حضور کارگران چرخ اقتصادی و تولید کشور نمی‌چرخد؛  باید نوع نگرش خود را نسبت به منابع انسانی تغییر داده و به کارگران خود و افراد خلاق احترام بگذاریم اما متاسفانه هنوز این موضوع را درک نکرده و به دلالان و رانت خواران ارزش قائلیم.

مسعود پزشکیان در سی‌امین جشنواره امتنان از کارگران گروه‌های کار و واحد‌های نمونه استان با بیان این  تنها درآمد ما از فروش نفت و گاز است، گفت: اکنون کشورهایی که از ما نفت و گاز می‌خرند در شرایط بهتری از ما که فروشنده نفت و گاز هستیم، قرار گرفته‌اند.

وی افزود: نفت و گاز  سرمایه‌ای است که روزی به پایان می‌رسد؛ با این حال چرا باید ما در شرایطی قرار گیریم که آمریکا اجازه فروش نفت را به ما بدهد؟ دلیل آن این است که به منابع  انسانی خود ارزش ندادیم و تنها به نفت و گاز تکیه کرده‌ایم.

پزشکیان متذکر شد: سرمایه گذاران داخلی را  فراری می دهیم و هیچ گونه ارزشی به آن‌ها قائل نبوده و حمایت نمی‌کنیم، بعد به دنبال سرمایه گذار خارجی هستیم.

۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید