اخبار

نائب رئیس مجلس از مجتمع رفاهی، فرهنگی و تفریحی هلیا در تبریز بازدید کرد

نائب رئیس مجلس از مجتمع رفاهی، فرهنگی و تفریحی هلیا در تبریز بازدید کرد

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه آئین امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه استان از مجموعه توانمندیهای مجتمع رفاهی تفریحی و فرهنگی هلیا در تبریز بازدید کرد.

مسعود پزشکیان با حضور در بخشهای مختلف، از پروژه در حال اجرا و بخشهای تکمیل شده این مجتمع بازدید و در جریان پیشرفت و فعالیت های صورت گرفته قرار گرفت.

در این بازدید که با همراهی میراحد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر زهرا ساعی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و مدیران شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی و جمعی از مدیران و کارآفرینان واحدهای تولیدی صنعتی استان حضور داشتند با تقدیر از اقدامات صورت گرفته ابراز امیدواری شد با تکمیل و راه اندازی این مجتمع بزرگ فرهنگی و تفریحی و اقامتی شاهد شکوفایی صنعت گردشگری و تفریحی و نیز توسعه اشتغال در این منطقه باشیم. مجتمع فرهنگی، ورزشی، خدماتی و گردشگری هلیا در مهرماه سال 89 کلنگ زنی شده و فاز اول این مجتمع راه اندازی شده است که در زمینه های مختلف تفریحی، اقامتی و خدماتی مانند سالنهای ورزشی، استخر، تالار و سینما، رستوران و کافی شاپ مجموعه های تجاری، هتل پنج ستاره، پارک آبی و سایر سالنهای تجاری و خدماتی فعالیت خواهد کرد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید