اخبار

تجلیل فرماندار شبستر از واحد برگزیده جشنواره امتنان از واحدهای نمونه استانی

تجلیل فرماندار شبستر از واحد برگزیده جشنواره امتنان از واحدهای نمونه استانی

فرماندار شهرستان شبستر و جمعی از اعضاء کارگروه رفع موانع تولید، در راستای بررسی مسائل و مشکلات برخی واحدهای تولید صنعتی از تعدادی از این واحدهای شهرستان شبستر بازدید کردند.

در این بازدید حسن مستفید با اشاره به پتانسیل بالای شهرستان شبستر در حوزه صنعت اظهار داشت: واحدهای تولیدی مختلفی در این شهرستان وجود دارد که از جایگاه بسیار بالایی در بحث تولید داخلی برخوردارند، بنابراین با وجود این صنعت کاران پرتلاش در شهرستان می بایست ضمن توجه خاص به این حوزه در راستای هموار نمودن راه تولید تلاش مستمر داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر فرماندار شبستر داشتن تولید رقابت پذیر و باکیفیت، بهره گیری از ظرفیت ها و مزیت ها را از جمله محورهای اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی ذکر کرد و گفت:  توسعه ی اشتغالزایی با برنامه ای راهبردی و سرمایه گذاری به عنوان روان سازنده فعالیت های کار آفرینی و نیز با حمایت های گسترده موجب اشتغال زایی مفید و مطلوب به عنوان موثرترین عامل رشد اشتغال است.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شبستر سامانه کارا را به نوعی حمایت از تولید داخلی، واحدهای تولیدی و صنعتی دانست و تصریح کرد: تلاش می نمائیم تا مشکلات واحد های تولیدی صنعتی را هم در سطح شهرستان و در صورت لزوم از طریق کارگروه های رفع موانع استانی حل و فصل نماییم و امیدواریم شاهد رشد و شکوفایی واحدهای تولیدی صنعتی و تثبیت اشتغال در این شهرستان باشیم.

در بازدید فرماندار از واحد آکپا ایران کیش که به عنوان واحد نمونه استانی در جشنواره امتنان برگزیده شده است، با اهدا لوح تجلیل کرد و تصریح کرد: ارج نهادن به سرمایه های انسانی، نقشی اساسی در توسعه ی فناوری و ایجاد توانمندی های تکنولوژی داشته و یکی از بهترین پیامدهای اقتصادی آن اشتغالزایی است که قادر است رشد اقتصادی را تسریع و آثار اجتماعی مناسبی را به ارمغان آورد.

خاطر نشان می سازد در جشنواره امتنان استانی، سه واحد آکپا ایران کیش، هافمن و آترین پروتئین از شهرستان شبستر به عنوان سه واحد نمونه استانی معرفی شدند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید