اخبار

افتتاح پورتال خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی

افتتاح پورتال خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی
همزمان با هفته تعاون، پورتال خبری و اطلاع رسانی اداره کل تعاون استان آذربایجان شرقی افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی، مدیر کل تعاون استان آذربایجان شرقی در آیین افتتاح پورتال خبری و اطلاع‌رسانی این اداره کل گفت: با راه‌اندازی این پورتال خبری و اطلاع رسانی که دارای ظرفیت‌های متنوعی است که زمینه بهره‌مندی سریع و آسان به آخرین رویدادهای بخش تعاون استان فراهم شد.

محمدمهدی اغلایی با تاکید بر نقش اطلاع رسانی در امر ترویج فرهنگ تعاون اظهار داشت: توسعه فرهنگ تعاون و دستیابی به جایگاه والای این بخش در اقتصاد کشور نیازمند یک عزم ملی است که امیدواریم اصحاب رسانه استان در این مسیر تلاشگران عرصه تعاون استان را همراهی کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه امکان استفاده از برخی خدمات دولت الکترونیک نیز در این پورتال خبری مدنظر قرار گرفته است، امیدواریم به زودی امکان ثبت اینترنتی شرکت‌های تعاونی نیز از این طریق انجام گیرد.

مدیر کل تعاون استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه http://az-sharghi.icm.ir آدرس پورتال خبری اطلاع رسانی اداره کل تعاون استان است، افزود: اصحاب رسانه استان نیز می‌توانند به راحتی با مراجعه به این پورتال ضمن بهره‌مندی از اطلاعات موجود، انتقادات و پیشنهادات خود را نیز مطرح کنند.

این گزارش می افزاید، از جمله بخش‌های این پورتال می‌توان به اخبار، قوانین و مقررات، خدمات دولت الکترونیک، اداره آموزش و ترویج، مسکن مهر، اطلاعیه‌ها، رسیدگی به شکایات و ... اشاره کرد.

گفتنی است، پورتال خبری و اطلاع رسانی اداره کل تعاون استان آذربایجان شرقی با حضور مدیر کل تعاون استان و خبرنگاران رسانه‌های ارتباط جمعی استان در محل این اداره کل افتتاح شد.

۱۰ شهریور ۱۳۸۸ ۱۲:۱۲
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید