اخبار

برگزاری آزمون متقاضیان مراکز کاریابی در تبریز

برگزاری آزمون متقاضیان مراکز کاریابی در تبریز

آزمون متقاضیان مراکز مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی در تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی این آزمون با حضور نمایندگانی از استانداری، انجمن کاریابی های غیردولتی، نماینده فنی و حرفه ای، نماینده اداره حراست، روابط عمومی و معاونت توسعه کارآفرینی اشتغال و رئیس خدمات اشتغال و کارشناس اشتغال استان حضور داشتند متقاضیان تاسیس دفتر کاریابی و مشاوره شغلی غیردولتی با حضور در محل آزمون با شرکت در مراحل مختلف در این آزمون شرکت کردند.

در ابتدای این آزمون معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل با بیان اهداف و برنامه های وزارت به نقش و جایگاه بالای مراکز کاریابی پرداخت و افزود: کمک و هدایت نیروی کار و فراهم نمودن فرصت های شغلی قدم بزرگی است که می تواند مهم ترین دغدغه جامعه را برطرف کرده و زمینه ساز اشتغال و رفع معضل بیکاری باشد.

یونس طاهری با اشاره به پنجره جمعیتی در کشور خاطر نشان کرد در جامعه با گروهها و افراد مختلفی مواجه هستیم افرادی که از مراکز علمی و دانشگاهی فارغ التحصیل شده اند و افرادی که دوران مقدس سربازی را به انجام رسانده اند که برنامه ریزی لازم برای هدایت این عزیزان لازمه همت جمعی و تلاش برای ایجاد اشتغال برای این عزیزان است.

وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی افزود: باید بتوانیم از این فرصت و ظرفیت از سود جمعیتی استفاده کنیم و لازمه این امر هدایت صحیح اشتغال است که از ظرفیت های اقتصادی دولتی، تعاونی و خصوصی استفاده کنیم.

طاهری اظهار داشت قدم برداشتن در مسیر اشتغال امر مقدسی است و این فرصت بسیار مغتنمی است که برای شما فراهم شده است و بی شک خدمات این کار ارزشمند و صادقانه ماندگار خواهد بود.

وی شناسایی فرصت های سرمایه گذاری، فرصت های اشتغال در مناطق صنعتی و ظرفیت های تعاونی ها و شرکتها و شهرکهای صنعتی را در فراهم کردن اشتغال بسیار مهم توصیف کرد و با تاکید بر نقش بسیار مهم موسسات کاریابی غیردولتی افزود: با برنامه ریزی در حوزه اشتغال و طبقه بندی افراد و فرصت های شغلی در بخشهای مختلف می توانیم به نتایج ارزشمندی نائل شویم. لازم بذکر است متقاضیان پس از انجام آزمون کتبی طی 2 مرحله بررسی رزومه، مصاحبه حضوری مورد ارزیابی فنی و تخصصی و تجربی قرار گرفتند در انتهای این آزمون مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اعضاء کمیته فنی و برگزارکنندگان این آزمون با اهدای لوح قدردانی کرد.

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید