اخبار

ارسال دومین محموله کمکهای مردمی بهزیستی استان به مناطق سیل زده به ارزش یک میلیارد تومان

ارسال دومین محموله کمکهای مردمی بهزیستی استان به مناطق سیل زده به ارزش یک میلیارد تومان

با حضور میراحد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان، مدیرکل بحران استانداری و محسن ارشدزاده مدیرکل بهزیستی استان دومین محموله کمکهای مردمی بهزیستی استان به مناطق سیل زده در استانهای ایلام ،گلستان و لرستان به ارزش یک میلیارد تومان در قالب هفت کامیون ارسال شد.

مدیرکل بهزیستی استان گفت :اولین محموله از کمکهای مردمی بهزیستی استان قبلا ارسال شده بود و دومین محموله کمکهای مردمی بهزیستی استان به ارزش یک میلیارد تومان نیز در قالب هفت کامیون ارسال شد.

ارشدزاده از واریز کمکهای نقدی به حساب استانهای سیل زده خبر داده و افزود :بهزیستی استان به جمع آوری کمکهای مردمی تا برطرف کردن نیازهای هموطنان سیل زده  ،خصوصا جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی در روزهای آتی ادامه خواهد داد.

وی همچنین از ارائه خدمات حمایتهای روانی و اجتماعی در قالب تیمهای محب ،ایجاد مهدهای کودک سیار و خانه های کودک و نوجوان در مناطق سیل زده کشور توسط بهزیستی استان خبر داد.

مدیرکل تعاون کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به جلسات و هماهنگی های بعمل آمده با مدیران کل شورای هماهنگی جمع بندی کمک های جمع آوری شده توسط مجموعه ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در استان به معاونت امور استانهای وزارت ارسال گردید است که امروز شاهد ارسال دومین محموله این کمک ها در قالب هفت کامیون از سوی بهزیستی استان به مناطق سیل زده هستیم. وی از تلاشهای بعمل آمده از سوی مدیرکل بهزیستی استان قدردانی نموده افزود: براساس درخواست همکاران مجموعه ادارات و نیز پیرو نامه ی ارسالی از سوی حوزه بسیج وزارت لیست داوطلبین برای اعزام به مناطق سیل زده که آماده شده و به حوزه بسیج وزارت اعلام خواهد شد که پس از هماهنگی های لازم به مناطق مربوطه اعزام شدند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری نیز با تقدیر از تلاشهای اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی و مردم نوعدوست استان  گفت :جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی و ارائه خدمات فنی و تخصصی  در مناطق سیل زده را تا اتمام بحران در استانهای مذکور ادامه خواهیم داد. شایان ذکر است ؛ اقلام  ارسالی شامل آب معدنی ، نان ، شیرخشک ، البسه ،کفش ،پتو ،لحاف و تشک ،مواد شوینده ،برنج ،انواع کمپوت  و کنسرو ، تن ماهی ،لوازم خانگی و... می باشد.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید