اخبار

برگزاری آئین بزرگداشت روز کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شرکت ایران خودرو تبریز

برگزاری آئین بزرگداشت روز کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شرکت ایران خودرو تبریز

با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس ستاد بزرگداشت هفته کارگر استان مراسم بزرگداشت این روز و تجلیل از کارگران نمونه شرکت ایران خودرو تبریز برگزار شد.

در این مراسم میراحد حسینی با قدردانی از تلاشهای ماندگار کارگران به حرکت درآوردن چرخه های اقتصادی کشور افزود: کارگران همواره در سربلندی، عزت و اقتدار نظام نقش بی بدیلی داشتند و همیشه در کنار انقلاب و موجبات توسعه ی اقتصادی در جامعه بوده اند. وی با یادآوری 11 اردیبهشت که به نام روز کارگر مزین و نام گذاری شده است خاطر نشان کرد: این روز بنام افتخار کارگر و اهمیت و ارزش دادن به مقام کارگر نام نهاده شده است و باید این روز را به جامعه بزرگ کارگری گرامی داشته شود.

وی گفت: توسعه، موفقیت، شکوفایی و سربلندی کشور مرهون تلاشهای ارزشمند کارگران است که برای پیشبرد اهداف نظام و اهداف تولید و رونق تولید نقش کلیدی دارند.

حسینی افزود: کارگران بعنوان نیروهای مولد جامعه هستند که در سازندگی، عمران و آبادی کشور نقش مهمی دارند و وجود تمامی کارگران فوق العاده افتخار آفرین، عامل رشد و توسعه کشور هستند و حمایت مدیران کارآفرین که بسترهای لازم را برای رشد و بالندگی کارگران فراهم نموده اند شایسته قدردانی است.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید