اخبار

صعود کارگران سراسر کشور به قله فندقلوی اهر

صعود کارگران سراسر کشور به قله فندقلوی اهر

جمعی از کوهنوردان کارگر سراسر کشور به قله 2500 متری فندقلوی آذربایجان شرقی صعود کردند .

چهارمین صعود سراسری کارگران کشور به قله فندقلوی اهر با شرکت 172 ورزشکار از 16استان کشور به مناسبت هفته کارگر انجام شد.

میر احد حسینی با قدردانی از همکاران اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اهر برای آماده‌سازی و مقدمات صعود کارگران سراسر کشور به قله فندقلو، اظهار داشت: امسال چهارمین سالی است که کارگران پر تلاش و زحمت‌کش از استان‌های مختلف در اهر حضور می یابند و این حضورها غنیمت است و نکته امیدی برای جامعه بزرگ کار و تلاش کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با اشاره زیبایهای طبیعی منطقه ارسباران بابیان اینکه اطمینان دارم کارگران زحمت‌کش با صعود به قله فندقلو شگفت‌زده میشوند گفت کوهنوردی یکی از ورزش هایی است که سلامتی و صلابت انسان را تضمین میکند.

حسینی خاطر نشان کرد: در این صعود کوهنوردان استانهای آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، اصفهان، یزد، چهار محال و بختیاری، زنجان، مرکزی، گیلان، مازندران، کهگیلویه و بویر احمد و خراسان رضوی توانستند بر فراز قله 2500 متری فندقلو صعود کنند.کارگران شرکت کننده در این صعود از روز گذشته خود را به شهرستان اهر رساندند و ساعت ۷ صبح روز جمعه صعود خود را آغاز کردند و ساعت ۱۱:۳۰ به قله رسیدند.

گفتنی است: پارک جنگلی فندقلو در 25 کیلومتری جاده اهر مشگین شهر قرار دارد و سرشار از پوشش گیاهی مختلف و گونه های مختلف حیوانات حفاظت شده است.

این برنامه توسط هیات ورزش های کارگری آذربایجان شرقی با مشارکت انجمن کوهنوردی فدراسیون کارگران کشور ودر شهرستان اهر برگزار شد.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید