اخبار

صعود کارگران کشور به قله فندقلوی اهر

صعود کارگران کشور به قله فندقلوی اهر

جمعی از کوهنوردان کارگر سراسر کشور به قله 2500 متری فندقلوی آذربایجان شرقی صعود کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی  شهرستان اهر، به مناسبت هفته کارگر، چهارمین صعود سراسری کارگران کشور به قله فندقلوی اهر با میزبانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اهر در مورخ 13/02/98 با حضور 172 کوهنورد از 13استان کشور انجام شد.

پارک جنگلی فندقلو در 25 کیلومتری جاده اهر – مشگین شهر قرار دارد و سرشار از پوشش گیاهی مختلف و گونه های مختلف حیوانات حفاظت شده است.

در این صعود کوهنوردان خود فدرا سیون کارگری و استانهای آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، اصفهان، یزد، چهار محال و بختیاری، زنجان، مرکزی، گیلان، مازندران، کهگیلویه و بویر احمد و خراسان رضوی حضور داشتند.
کارگران شرکت کننده در این صعود از روز پنجشنبه مورخ 12/02/98 در شهرستان اهر پذیرش شده و اسکان یافتند و ساعت ۷ صبح روز جمعه حرکت خود را آغاز کردند و ساعت ۱۱:۳۰ به قله صعود کردند

اختتامیه برنامه با خوشامد گویی مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر حسینی و مسئولین محترم فدراسیون کارگری کشوری ، استانی و شهرستانی رأس ساعت 16 طی قرعه کشی بین ورزشکاران و اهدای لوح سپاس انجام یافت.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید