اخبار

با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی موانع و مشکلات شرکت آذریت بررسی شد

مدیرعامل و اعضای هئیت مدیره شرکت آذریت با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار مدیرعامل و اعضای هئیت مدیره شرکت آذریت با اشاره به پیشینه فعالیت و افتخارات شرکت آذریت در صنعت ساختمانی افزود: شرکت آذریت از شرکت های موفق و در سطح بالای تولیدی و صنعتی استان آذرابیجان شرقی قرار داشت و همواره از جایگاه بالایی برخوردار بود.

میراحد حسینی افزود: این شرکت در تامین ورق های سیمانی و نیز تولید لوله های سیمانی همواره از کیفیت تولیدی بالایی برخوردار بوده است که در صورت رفع برخی از مشکلات موجود و تغییر در ساختار تولیدی و تجهیزات این شرکت می تواند مسیر پیشرفت و شکوفائی را در صنعت مصالح ساختمانی با موفقیت ادامه دهد.

مدیرعامل شرکت آذریت در این دیدار ضمن معرفی شرکت تولیدی آذریت گفت: شرکت آذریت در سال 53 با بهره گیری از دانش فنی و تکنولوزی با تجربه ترین کارخانجات الیاف سیمانی تاسیس و در سال 57 فعالیت خود را آغاز کرد.

فیروزنیا با اشاره به تولیدات این شرکت افزود: شرکت آذریت در زمینه تولید ورق موجدار، ورق آردواز، ورق صاف، لوله های تحت فشار فاضلابی ساختمانی و متعلقات مربوطه فعالیت می کند.

وی با اشاه به برخی مشکلات موجود خاطر نشان کرد: این شرکت دارای 400نفر کارگر بود که در بخش های مختلف فعالیت داشتند که به لحاظ عدم تامین مواد اولیه و معوقات مربوطه در سالهای اخیر علی رغم وجود توانمندی ها و ظرفیت بالای شرکت دچار مشکل اساسی شده بود مدیرعامل آذریت طرح توجیهی اقتصادی برای چایگزین طرح جدید تولید را لازم و ضروری دانست و از پیشنهادات این شرکت برای نوسازی و تغییر ساختار اساسی شرکت خبر داد و خاطرنشان کرد: برای برون رفت از مشکلات و موانع موجود نیازمند به تغییر ساختار در شرکت هستیم.
۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید