اخبار

تشکیل جلسه کمیته رونق تولید در شهرستان آذرشهر

تشکیل جلسه کمیته رونق تولید در شهرستان آذرشهر

جلسه کمیته رونق تولید در شهرستان آذرشهر به ریاست فرماندار این شهرستان، درسالن اجتماعات شرکت خدماتی شهرک صنعتی شهید سلیمی برگزار شد .

این جلسه که با حضور فرماندار شهرستان، ریاست اداره کار ، رؤسای دستگاه های اجرایی مرتبط ، مدیران عامل بانکها و مدیران شرکتهای مشکلدار در سالن جلسات شرکت خدماتی شهرک شهید سلیمی حضور داشتند.

مشکلات و موانع تولید تعداد 13 شرکت که قبلاً در کمیته کارشناسی متشکل از نمایندگان فرمانداری، اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، اداره اطلاعات ، اداره صنعت ، معدن و تجارت و نیز نماینده دادستان بررسی و به صورت گزارش به دبیر کمیته ارسال گردیده بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در راستای حل مشکلات تدابیر لازم اتخاذ گردید. براساس همین گزارش عمده ترین مشکلات مطروحه در این جلسه، مالیات ، هزینه بیمه تامین اجتماعی، هزینه برق مصرفی و تسهیلات بانکی عنوان شده بود.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذرشهر در راستای سیاست گذاری شعار رونق تولید در سال جاری آقائی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر ،آمادگی خود را برای برگزاری کلاس های  آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مرتبط با روابط کار ،بازرسی کار ،مشوق های کارفرمایی،طرح کارورزی برای مدیران واحدهای تولیدی خبر داد.

فرماندار شهرستان آذرشهر نیز از بخشنامه بخشودگی جرائم بیمه تامین اجتماعی واحدهای تولیدی تا پایان سال 1396 طی شرایط خاص خبر داده و افزودند مدیران واحدهای تولیدی می توانند با مراجعه به سازمان تأمین اجتماعی و تشکیل پرونده از مزایای این طرح بهره مند شوند.

۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید