اخبار

بر اساس ارزیابی وزارت تعاون پورتال خبری اداره کل تعاون آذربایجان شرقی برتر شناخته شد

بر اساس ارزیابی وزارت تعاون پورتال خبری اداره کل تعاون آذربایجان شرقی برتر شناخته شد
بر اساس ارزیابی وزارت تعاون، عملکرد اداره کل تعاون آذربایجان شرقی در به روز رسانی پورتال خبری این اداره کل قابل قبول و در بین استان های برتر معرفی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی، بر اساس این ارزیابی عملکرد اداره کل تعاون آذربایجان شرقی به همراه استان های مرکزی، اردبیل، مازندران، بوشهر، فارس، گلستان، همدان، تهران، زنجان و هرمزگان جزو استان های قابل قبول در به روز رسانی و بهره مندی از فرصت به وجود آمده معرفی شدند. این گزارش می افزاید، در ادامه این ارزیابی آمده است، گسترش دسترسی به اطلاعات، بهبود ارتباط با مخاطبان، صرفه جویی در هزینه روش های سنتی تحویل اطلاعات و بهبود کارآیی سازمانی از جمله ثمرات بهره مندی از تکنولوژی پورتال خبری – اطلاع رسانی است.

گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی حاکی است، این ارزیابی هر دو ماه یک بار انجام می شود و بر اساس اعلام وزارت تعاون در آینده نزدیک این آیتم در ارزیابی ادارات کل تعاون استان ها اعمال خواهد شد.

این گزارش حاکی است، چینش مناسب و درج محتوا، معرفی اداره کل، معرفی قوانین و مقررات مرتبط با بخش، معرفی و ارائه فرم های مورد نیاز از طریق سایت، به روز بودن اخبار استانی، به روز بودن مناسبت ها و اطلاعیه ها، درج آلبوم تصاویر، دریافت انتقادات و پیشنهادات، درج آدرس و تلفن تماس، درج پیوند سایت های مفید و مرتبط از جمله شاخص های ارزیابی پورتال های خبری و اطلاع رسانی اعلام شده است.

بر اساس این ارزیابی ها پورتال خبری و اطلاع رسانی آذربایجان شرقی در به روز بودن اخبار استانی و به روز بودن مناسبت ها و اطلاعیه بالاتر از سایر استان های کشور حداکثر امتیاز را به خود اختصاص داده و با کسب امتیاز 48 در بین استان های کشور رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

این گزارش می افزاید، پورتال خبری اطلاع رسانی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی به آدرس http://az-sharghi.icm.ir ضمن انعکاس رویدادها و اخبار بخش تعاون استان، امکان بهره مندی از فرم ها و اطلاعیه های مختلف مرتبط را فراهم آورده است.

۱۷ شهریور ۱۳۸۸ ۱۳:۰۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید