اخبار

همایش تحکیم بنیان خانواده با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در اسکو برگزار شد

همایش تحکیم بنیان خانواده با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در اسکو برگزار شد

همایش تحکیم بنیان خانواده با محوریت آسیب های اجتماعی ناشی از سوء مصرف مواد مخدر در محل شرکت ایران خودرو و با حضور فرماندار شهرستان و با همکاری اداره بهزیستی و مرکز بهداشت اسکو و اداره فرهنگ و ارشاد اسکوو جمعی از کارگران این شرکت برگزار گردید.

اسکندرزاده رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسکو هدف از برگزاری این همایش در محیط کاری را آگاه سازی جامعه کارگری و شناسایی عوامل تحکیم بنیان خانواده و اهمیت آن در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه مواد مخدر در محیط خانه و کارخانه عنوان کردند.

رضی منش فرماندار شهرستان اسکو نیز در این همایش با بیان اینکه این شهرستان به دلیل شاخصه های فرهنگی در بحث مواد مخدر جزء مناطق پاک بوده،مهمترین برنامه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر را شناسایی ضعف ها.و آگاهی بخشی و برگزاری برنامه های آموزشی در سطح واحدهای کارگری بیان کردند وبرجلسات آگاه سازی برای خانواده ها تاکید کردند.

در این همایش از کارکنان فعال شرکت ایران خودرو در این حوزه با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر با محوریت پیشگیری از اعتیاد و سبک زندگی سالم از طرف فرهنگ و ارشاد اسلامی اسکو و ارائه خدمات مشاوره و روانشناختی به کارگران توسط کارشناسان مرکز بهداشت و اداره بهزیستی اسکو  با رویکرد اجتماعی کردن مبارزه در محیط کارگاه از دیگر برنامه های این همایش بوده است. در پایان همایش نیز گواهی نامه کارگاه آموزشی با تاییدیه این اداره به شرکت کنندگان صادر گردید.
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید