اخبار

بهره برداری از دو طرح تعاونی صنعتی در آذربایجان شرقی

بهره برداری از دو طرح تعاونی صنعتی در آذربایجان شرقی
همزمان با هفته تعاون و با حضور مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی و فرماندار آذرشهر از دو طرح تعاونی صنعتی در آذربایجان شرقی با سرمایه گذاری 9 میلیارد و 700 میلیون ریال بهره برداری صورت گرفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی، کارخانه بسته بندی انواع محصولات آبزی آذر صدف از جمله طرح های تعاونی در بخش صنعتی استان بود که با حضور مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید. این کارخانه با سرمایه گذاری هفت میلیارد ریال راه اندازی شده و از تسهیلات بانکی صندوق تعاون به ارزش یک میلیارد و 550 میلیون ریال بهره مند شده است. این شرکت تعاونی با هفت نفر عضو سال 1385 تاسیس و شهریور ماه امسال همزمان با هفته تعاون فعالیت خود را آغاز کرد.

این گزارش حاکی است، با راه اندازی این واحد صنعتی زمینه اشتغال 11  نفر در خط تولید و توزیع فراهم شده است.

گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی می افزاید، نخستین کارخانه تولید محافظ حباب دار پنج لایه کشور نیز از سوی یک شرکت تعاونی در شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز به بهره برداری رسید.

این گزارش می افزاید، کارخانه ایمن پلاست تبریز با سرمایه گذاری دو میلیارد و 700 میلیون ریال و بهره مندی از تسهیلات یک میلیارد و350   میلیون ریالی صندوق تعاون استان راه اندازی شده است.

 با راه اندازی این واحد تعاونی صنعتی ضمن ایجاد اشتغال برای هفت نفر، نیاز کارخانجات صنعتی منطقه شمالغرب کشور تامین شده است.

به گفته مدیر عامل شرکت ایمن پلاست تبریز، پیش از اینحجیم بودن محافظ حباب دار موجب شده بود که حمل و نقل این نوع محصول بسیار دشوار باشد به همین دلیل تولید این نوع محصول در تبریز پاسخگوی نیاز مبرم صنایع منطقه است.

تکنولوژی دستگاه های به کار رفته ساخت چین بوده که سه تن در روز تولید دارد و مواد خام آن از پتروشیمی بندر امام (ره) تامین می شود.

 

۱۷ شهریور ۱۳۸۸ ۱۵:۵۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید