اخبار

تعاونی ها مظهر وحدت و همدلی هستند

تعاونی ها مظهر وحدت و همدلی هستند
فرماندار اهر گفت: شرکت های تعاونی با توجه به فلسفه وجودی شان، مظهر وحدت و همدلی هستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی، صفر اصغری در دیدار مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی افزود: شهرستان اهر به عنوان یک شهرستان مملو از ظرفیت های فراوان در عرصه های مختلف زمینه تاسیس و فعالیت شرکت های تعاونی را در خود فراهم می بیند. وی ادامه داد: تعاونی های مسکن مهر در شهرستان اهر به عنوان یکی از فعال ترین تعاونی های مسکن مهر استان از پیشرفت عملیاتی مناسبی برخوردارند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر یک هزار و 850 قطعه زمین به متقاضیان مسکن مهر شهرستان واگذار شده است که اکثرشان عملیات اجرایی ساخت را آغاز کرده اند.

وی اجرای طرح مسکن مهر را در راستای سیاست های عدالت محوری دولت اصولگرا مطلوب ارزیابی کرد و افزود:در صورت مدیریت مناسب می توان با اجرای این طرح شاهد تاثیرات مثبت در زمینه تامین مسکن نیازمندان باشیم.

اصغری در ادامه با اشاره به توزیع سهام عدالت اظهار داشت: شهرستان اهر با توزیع 100 هزار و 255 برگ سهام عدالت رتبه نخست را در بین شهرستان های استان به خود اختصاص داده است.

فرماندار اهر با تاکید بر ضرورت نگاه نو به تعاونی های موجود، تاکید کرد: امیدواریم با آغاز فعالیت دولت دهم که توجه ویژه ای به مقوله تعاون دارد، نگاهی نو و جدید به تعاونی های فعال داشته باشد.

وی گفت: با بررسی وضعیت فعالیت تعاونی های موجود و با لغو امتیاز تعاونی های غیر فعال، زمینه تشویق و ترغیب از تعاونی های فعال بیش از پیش فراهم می شود.

وی افزود: تعاونی ها باید احیا شوند چرا که دستیابی به اقتصاد تعاونی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

اصغری با اشاره به ظرفیت های فراوان شهرستان اهر گفت: در صورت فرهنگ سازی مناسب بین مردم این شهرستان زمینه فعالیت در بخش های مختلف تعاونی در این منطقه فراهم است.

وی در پایان خطاب به مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی از آمادگی این فرمانداری برای پیشبرد اهداف بخش تعاون خبر داد.

گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان می افزاید، محمد مهدی اعلایی، مدیر کل تعاون استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از همکاری و پشتکار فرماندار اهر در پیشبرد اهداف بخش تعاون این شهرستان تصریح کرد: به حتم حمایت های بی شائبه مسئولان بلندپایه یک منطقه می تواند سرعت دستیابی به اهداف پیش بینی شده طرح های مختلف  را دو چندان کند.

وی افزود: شهرستان اهر به لحاظ دارا بودن قابلیت های فراوان زیرساخت های لازم برای فعالیت تعاونی های مختلف را در خود جای داده است.

۲۳ شهریور ۱۳۸۸ ۱۷:۴۴
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید