اخبار

مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی از تعاونی دانش آموختگان علوم اجتماعی بازدید کرد

مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی از تعاونی دانش آموختگان علوم اجتماعی بازدید کرد
مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی از محل فعالیت تعاونی دانش آموختگان علوم اجتماعی تبریز بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی، در این بازدید که اعضای هیئت مدیره تعاونی دانش آموختگان علوم اجتماعی نیز حضور داشتند، مدیر کل تعاون استان بر استمرار فعالیت این تعاونی تاکید کرد. محمد مهدی اعلایی افزود: تعاونی‌های دانش آموختگان به دلیل اینکه ترکیب اعضای‌شان اکثرا از نیروهای جوان و پرانرژی هستند، توانایی به ثمر رساندن اهداف کارآفرینی فراوانی را دارند. وی با تاکید بر محوریت نیروی انسانی در پیشبرد اهداف یک مجموعه اظهار داشت: با توجه به فلسفه تاسیس شرکت‌های تعاونی، در کنار هم بودن افراد متخصص برای تحقق اهداف مختلف اقتصادی و نوعی هم افزایی افکار و اندیشه هاست که خوشبختانه در شرکت های تعاونی دانش آموختگان این امر به وفور مشاهده می شود.

مدیر کل تعاون استان با تاکید بر خلاقیت و ایده پردازی بین اعضای این شرکت تعاونی تصریح کرد: کارآفرینان موفق همواره از قدرت خلاقیت و نوآوری بالایی برخوردار بوده اند، امیدواریم اعضای تعاونی دانش آموختگان علوم اجتماعی نیز با تکیه بر این اصل از ایده های نو و خلاقیت اعضا استفاده کنند و با مدیریت صحیح آن را به سرانجام برسانند.

اعلایی افزود: با عنایت به اینکه فرصت های شغلی رسمی دولتی در جامعه محدود است ایجاد تعاونی های فارغ التحصیلان برای فراهم شدن فرصت های جدید شغلی ابتکار جالبی بود.

گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان می افزاید، در حال حاضر 27 تعاونی دانش آموختگان در آذربایجان شرقی در رشته های مختلف به ثبت رسیده اند.

۲۴ شهریور ۱۳۸۸ ۱۵:۴۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید