اخبار

تفاهم نامه همکاری فیمابین بیمه تعاون و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی

تفاهم نامه همکاری فیمابین بیمه تعاون و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی

با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی و مدیریت بیمه تعاون تفاهم نامه همکاری با هدف حمایت بیمه ای از تعاونگران به میزبانی اداره توسعه تعاونی های استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفا اجتماعی در تبریز منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی با اشاره به اهمیت و جایگاه تعاون بعنوان یکی از ارکان مهم در توسعه اقتصاد پایدار در کشور اظهار داشت: تاسیس بانک توسعه تعاون، اتاق تعاون، بیمه تعاون، اتحادیه های تعاونی مصرف و مسکن، تعاونی های درمان، صندوق ضمانت بخش تعاون و تعاونی های تولیدی، توزیعی و خدماتی و اعتباری و کشاورزی همه و همه به دنبال یک هدف مشترک آن هم توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و ارائه خدمات به آحاد مردم حرکت می کنند.

میراحد حسینی انعقاد این تفاهم نامه را گامی مهم در توسعه خدمات به اقشار مختلف و تعاونگران عنوان کرد و با اشاره به ظرفیت های موجود در بخش تعاون، بیمه تعاون را پیشتاز در ارائه خدمات حمایتی بیمه ای از تعاونگران و اعضاء شرکت های تعاونی و واحدهای تولیدی،خدماتی،کشاورزی نموده است.

در ادامه این نشست منصور نیکخو معاون امور تعاون اداره کل با اشاره به اینکه فرصت مناسبی برای توسعه همکاریها خواهد داشت اظهار داشت: بیشترین مخاطب در بخش تعاونی های مسکن، تعاونی اعتبار و تعاونی های مصرف است و دولت بالاترین مخاطب را در بخش تعاون دارد که قشر عظیمی از آحاد مختلف مردم را تشکیل می دهند.

در ادامه این نشست همچنین قدسی رئیس بیمه تعاون شعبه تبریز و با بیان گزارشی از عملکرد بیمه تعاون در استان تصریح کرد: این تفاهم نامه با هدف بهره مندی شرکتهای تعاونی از مزایای بیمه ای در حوزه های بیمه درمان تکمیلی به صورت خانوادگی و گروهی، بیمه شخص ثالث خودرو بصورت نقد و اقساط، بیمه آتش سوزی، بیمه های مسئولیت و عمر و سرمایه گذاری و سایر بخشها از خدماتی است که توسط بیمه تعاون ارائه می گردد.

با برگزاری این نشست تفاهم نامه همکاری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و بیمه تعاون نمایندگی آذربایجان شرقی  با اهداف ذیل منعقد شد:

1-     افزایش ارتباطات شبکه تعاونی ها و تحکیم همبستگی های اجتماعی، اقتصادی و مالی تعاونی ها

2-     اطلاع رسانی مناسب به شرکتهای تعاونی در خصوص امور بیمه ای تعاونی ها با هدف کاهش آسیب های ناشی از عدم استفاده از پوشش های مناسب بیمه ای

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید