اخبار

جلسه کمیته رونق تولید در شهرستان آذرشهر برگزار شد

جلسه کمیته رونق تولید در شهرستان آذرشهر برگزار شد

 

جلسه کمیته رونق تولید شهرستان آذرشهر به ریاست فرماندار این شهرستان، درسالن اجتماعات شرکت خدماتی شهرک صنعتی شهید سلیمی برگزار شد .

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذرشهر با اعلام این خبر افزود: این جلسه با حضور فرماندار شهرستان، ریاست اداره کار ، رؤسای دستگاه های اجرایی مرتبط ، مدیران عامل بانکها و مدیران شرکتهای مشکل دار در سالن جلسات شرکت خدماتی شهرک شهید سلیمی برگزار شد.

آقایی گفت: در این جلسه مشکلات و موانع تولید تعداد 13 شرکت که قبلاً در کمیته کارشناسی متشکل از نمایندگان فرمانداری، اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، اداره اطلاعات ، اداره صنعت ، معدن و تجارت و نیز نماینده دادستان بررسی و به صورت گزارش به دبیر کمیته ارسال گردیده بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در راستای حل مشکلات تدابیر لازم اتخاذ گردید. وی عمده ترین مشکلات مطروح شده در این جلسه را مالیات ، هزینه بیمه تامین اجتماعی، هزینه برق مصرفی و تسهیلات بانکی عنوان کرد.

آقایی خاطر نشان کرد: در راستای سیاست گذاری شعار رونق تولید در سال جاری رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آذرشهر ،آمادگی خود را برای برگزاری کلاس های  آموزشی در خصوص قوانین و مقررات مرتبط با روابط کار ،بازرسی کار ،مشوق های کارفرمایی،طرح کارورزی برای مدیران واحدهای تولیدی اعلام می نماید.

فرماندار شهرستان آذرشهر نیز در این نشست از بخشنامه بخشودگی جرائم بیمه تامین اجتماعی واحدهای تولیدی تا پایان سال 1398 طی شرایط خاص خبر داده و افزود: مدیران واحدهای تولیدی می توانند با مراجعه به سازمان تأمین اجتماعی و تشکیل پرونده از مزایای این طرح بهره مند شوند.

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید