اخبار

مسئول جدید حراست اداره کل تعاون آذربایجان‌شرقی منصوب شد

مسئول جدید حراست اداره کل تعاون آذربایجان‌شرقی منصوب شد
مسئول جدید حراست اداره کل تعاون استان آذربایجان شرقی طی مراسمی با حضور مدیر کل حراست وزارت تعاون منصوب شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون استان آذربایجان شرقی، محمد مهدی اعلایی مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت جایگاه حراست در سازمان ها تصریح کرد: هر قدر گستره فعالیت های اقتصادی توسعه یابد، نیاز به یک چشم ناظر بر عملکردها بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد و با توجه به گستره فعالیت تعاون در سال های اخیر جایگاه حراست بسیار قابل توجه است.

وی ادامه داد: با توجه به نگاه ویژه دولت نهم به عدالت محوری و توزیع عادلانه ثروت و تداوم این روند در دولت دهم، امیدواریم برکات حاصل در بخش تعاون بیش از پیش تجلی یابد.

وی اضافه کرد: طلیعه تلاش های دولت نهم در بخش تعاون، تاسیس بانک توسعه تعاون بود که نوید بخش چشم اندازی روشن برای این بخش است.

مدیر کل تعاون آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع اعضای هیئت دولت دهم افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر به کارگیری الگوی توسعه ایرانی اسلامی ، نقش بخش تعاون در شکل گیری این الگو شایان توجه است.

اعلایی تاکید کرد: فرهنگ غنی ایرانی مملو از نمونه های مشارکت و عزم ملی است به همین دلیل برای تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون در اقتصاد کشور ناگزیر از تغییر روش ها و انجام اقدامات ابتکاری در این حوزه هستیم.

گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون آذربایجان شرقی می افزاید، عباس سلامی مدیر کل حراست وزارت تعاون نیز در این جلسه پیشگیری از وقوع جرم و توجه به آسیب‌شناسی را از مهمترین رویکردهای این اداره کل خواند و افزود: نگاه مجموعه مدیران وزارت تعاون فراهم آوردن فضایی مملو از آرامش و تلاش و کوشش است.

وی اضافه کرد: با توجه به جایگاه خطیر و مهم حراست در سازمان های اداری نگاه‌مان به این مجموعه عمیق تر از سایر بخش ها است.

سلامی تصریح کرد:ایجاد شجاعت بین مدیران حراست استان ها و رفع موانع در راستای مدیریت بهتر و امتناع از انباشت پرونده های مختلف از دیگر رویکردهای اداره کل حراست وزارت تعاون است.

مدیر کل حراست وزارت تعاون در ادامه با تاکید بر جایگاه نیروی انسانی در سازمان ها اظهار داشت: نیروی انسانی در سازمان ها به عنوان یک سرمایه خوب مطرح است، به همین دلیل نیاز به محافظت مطلوب دارد.

 این گزارش می‌افزاید، در این مراسم امیر نصرتی به عنوان مسئول جدید حراست اداره کل تعاون  استان منصوب شد و از زحمات علی وضعی مسئول سابق حراست این اداره کل تقدیر به عمل آمد.

 

۲۴ شهریور ۱۳۸۸ ۱۶:۰۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید