اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده ویژه زنان در شهرستان مراغه

برگزاری کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده ویژه زنان در شهرستان مراغه

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ویژه مراغه همزمان با هفته تعاون، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مراغه با همکاری فرمانداری شهرستان کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده ویژه زنان شاغل برگزار شد .

در این کارگاه آموزشی که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین نقدی عضو هیات علمی دانشگاه تبریز با محور قرار دادن تربیت اسلامی، اولین قدم در تربیت و اصلاح جامعه را تربیت و اصلاح خویشتن دانسته و با اشاره به آیه "لقد کان لکم فی رسول الله اسوه حسنه" دومین اصل مهم در تربیت اسلامی را الگو گیری مناسب دانستند.

حجت الاسلام و المسلمین نقدی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به نیاز جامعه به زیبایی و آراستگی، زیبایی، آراستگی ظاهر را مهم دانسته و اظهار داشتند تنها زیبایی مورد نیاز جامعه زیبایی ظاهر نیست چرا که زیبایی و آراستگی در اندیشه، رفتار، گفتار و اخلاق همتراز و حتی بالاتر از زیبایی ظاهر می­باشند. در ادامه ایشان با اشاره به نقش زنان در تربیت و ارتقاء فرهنگ جامعه تربیت همراه با آموزش احسان، عدل، نیکی، زیبایی، محبت و صداقت را حلقه مفقوده تربیتهای امروزی دانسته و خواستار توجه بیشتر در این زمینه شدند. لازم به ذکر است در این کارگاه آموزشی بیش از 50 نفر از زنان شاغل در شهرستان مراغه حضور داشتند .

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید