اخبار

همزمان با هفته تعاون در شهرستان مراغه صورت گرفت: دیدار با خانواده های معظم شهداء

همزمان با هفته تعاون در شهرستان مراغه صورت گرفت: دیدار با خانواده های معظم شهداء

همزمان با هفته تعاون معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مراغه  با خانواده شهیدان ستارزاده و صالح زاده دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مراغه به مناسبت هفته تعاون، معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در معیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهیدان ستارزاده و صالح­زاده دیدار کردند. در این دیدارها مظهریان شهدا را از افتخارات ایران اسلامی دانستند و افزودند: مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان بوده و هستند. وی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور مدیون خون شهداء و صبر و مقاومت خانواده های آنهاست، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ماست و باید این امر به عنوان فرهنگی در بین مسوولان تبدیل و نهادینه شود چرا که روحیه خدمت به مردم با دیدار از خانواده شهدا تقویت می‌شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مراغه خاطر نشان کرد: وظیفه اصلی ما در قبال شهدا حفظ آثار، ارزش‌ها و دستاوردهای عظیم این عزیزان است و باید همگان در این امر تلاش کنیم. در ادامه این مراسم ضمن دلجویی از خانواده شهیدان ستارزاده و صالح­زاده، این دو خانواده معظم شهید با اهداء لوح سپاس و هدیه مورد تجلیل قرار گرفتند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید