اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه و پیشگیری از اعتیاد در مراغه

برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه و پیشگیری از اعتیاد در مراغه

به گزارش روابط عمومی  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مراغه همزمان با هفته نیروی انتظامی کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با اعتیاد برای کارگران ساختمانی مراغه و حومه و خانواده آنها برگزار گردید.  در این کارگاه آموزشی ابتدا معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی  شهرستان مراغه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و خوش آمدگویی به مشارکت کنندگان در کار گاه آموزشی کارگران ساختمانی را یکی از اقشار زحمت کش جامعه دانستند که جامعه مرهون زحمات آنهاست.

در ادامه سرهنگ اصلانی فر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مراغه با اشاره به تاریخچه شیوع مواد مخدر، راه های ابتلا به بلای خانمانسوز اعتیاد را متذکر شده و با اشاره به راه های پیشگیری و جلوگیری از دچار شدن خانواده ها و جامعه به این آسیب اجتماعی، مهمترین اصل پیشگیری را مراقبت و هوشیاری خانواده ها در حفظ کیان خانواده دانسته و در صورت ابتلا بهترین روش دوری از مصرف مواد مخدر را عضویت در انجمن های NA دانستند.

این کارگاه آموزشی برپائی نمایشگاه مواد مخدر وآسیب های ناشی از آن درمحل کارگاه  خاتمه یافت و  مشارکت کنندگان با انواع مواد مخدر  و نحوه شناخت  آنها که به نمایش گذاشته شده بود آشنا شدند. لازم به ذکر است در این کارگاه آموزشی 3 ساعته بیش از 300 نفر از کارگران ساختمانی و خانواده آنها شرکت کرده بودند.

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید