اخبار

دوره آموزشی آراء وحدت رویه در حوزه روابط کار در تبریز برگزار شد

دوره آموزشی آراء وحدت رویه در حوزه روابط کار در تبریز برگزار شد

دوره آموزشی روسای ادارات، کارشناسان و مدیران روابط کار ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد. این دوره آموزشی به مدت دو روز و با هدف تبیین قوانین و مقررات کار و ایجاد وحدت رویه در آراء صادره هیات های تشخیص و حل اختلاف کارگری و قوانین و دستورالعمل های بیمه بیکاری برگزار گردید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین روز این دوره که در شرکت پمپیران برگزار شد با اشاره به وظایف ذاتی وزارت در حفظ و صیانت از نیروی کار و بهبود فضای کسب و کار، بر تنظیم روابط بین کارگر و کارفرما و وحدت رویه در آراء صادره و صدور آراء سازشی با هدف ایجاد آرامش در محیط های کار تاکید کرد.

میراحد حسینی با اشاره به اهمیت آراء صادره در هیات های تشخیص و حل اختلاف در پیشرفت و رونق کسب و کار افزود: افزایش دانش و آگاهی همکاران در هیات ها و ارتقاء مهارت ایشان عامل پیشرفت و موجب آرامش و همدلی در واحدهای تولیدی و صنعتی است.

وی تصریح کرد: افزایش مهارت های اجتماعی، مهارت های تخصصی، شناخت فرایندکار،راهنمائی و رسیدگی قانونی به مطالبات قانونی در جلب اعتماد و رضایتمندی خدمت گیرندگان نقش اساسی ایفا می کند.

در ادامه دوره آموزشی حسین فتحی معاون روابط کار اداره کل و قادر حاتمی کارشناس مسئول روابط کار استان به تدریس پیرامون مهم ترین نکات در آراء وحدت رویه در دیوان عدالت اداری و حوزه روابط کار و قوانین و مقررات کار پرداختند.

در پایان این دوره آموزشی شرکت کنندگان ضمن حضور در محل کارگاه تولیدی شرکت پمپیران از نزدیک در جریان روند و شرایط کار کارگران قرار گرفتند.‌

۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید