اخبار

دیدار شهردار کلانشهر تبریز با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

راهکارهای توسعه اماکن ورزش کارگری در تبریز بررسی شد

راهکارهای توسعه اماکن ورزش کارگری در تبریز بررسی شد

ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز با میراحد حسینی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی دیدار کردند در این دیدار راهکارهای توسعه اماکن فرهنگی ورزشی برای کارگران بررسی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به شور و نشاط، سلامتی و تندرستی کارگران و خانواده های این عزیزان افزود: یکی از اهداف مهم ما در تاسیس مجموعه های فرهنگی ورزشی برای کارگران، ارتقاء سطح روحی و روانی و نیز سلامتی و شادابی در بین کارگران و واحدهای تولیدی صنعتی و خدماتی و تعاونگران است.

میراحد حسینی تصریح کرد: ورزش و سلامتی تاثیر بسیار زیادی در بهره وری نیروی کار در واحدهای تولیدی صنعتی و سلامتی و تحکیم خانواده دارد و باید به دنبال توسعه اماکن و میادین ورزشی جهت برخورداری کارگران و خانواده های این عزیزان از امکانات و برنامه های فرهنگی ورزشی هستیم.

شهردار تبریز هم در این دیدار با اعلام آمادگی شهرداری کلانشهر تبریز برای اجرای طرحهای فرهنگی ورزشی کارگران در تبریز افزود: از طرحهایی که زمینه سلامت، شور و نشاط و شادابی جامعه کارگری را فراهم می کند حمایت می کنیم و آماده همکاری در این راستا هستیم.

ایرج شهین باهر تصریح کرد: شهرداری تبریز با تمام امکانات درصدد توسعه اماکن و میادین ورزشی و فرهنگی در تبریز می باشد.

۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید