اخبار

بازدید اعضای کمیسیون کارگری استان از شرکت صنایع چینی بهداشتی ارس

بازدید اعضای کمیسیون کارگری استان از شرکت صنایع چینی بهداشتی ارس

در راستای بازدید اعضای کمیسیون کارگری استان از واحدهای تولیدی و صنعتی استان خصوصا واحدهای مشکل داربا حضور فرماندار تبریز و نمایندگان دستگاههای اجرایی مرتبط با موانع پیش روی مجموعه صنایع چینی ارس در شهرک صنعتی قراملک تبریز بررسی شد.

در جریان استمرار بازدید مسئولین شهرستان تبریز از واحد های تولیدی صنعتی استان و بررسی موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی تبریز، فرماندار تبریز بهمراه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سازمان تامین اجتماعی، سازمان صمت، مدیرکل جذب سرمایه گذاری استانداری و شهرداری منطقه و محیط زیست شهرستان تبریز از شرکت صنایع چینی ارس تبریز بازدید بعمل آمد.

ادامه این نشست که با حضور سهامداران جدید صنایع چینی بهداشتی ارس تشکیل گردید. ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه صنعتی طرح های توسعه و موانع و مشکلات موجود در این کارخانه بررسی و ضمن آمادگی دستگاههای اجرایی استان بر رفع موانع و مشکلات این واحد صنعتی تاکید شد.

همچنین در این نشست سرمایه گذار جدید این شرکت گفت: با اجرایی شدن طرح توسعه ی صنایع چینی ارس ضمن حفظ شرایط موجود پیش بینی میکنیم اشتغال بیش از 500 نفر نیروی انسانی در این شرکت فراهم خواهد شد.

۳۰ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید